به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،فرمانده انتظامی استان فارس اظهار داشت: در پی اعلام مأموران انتظامی استان یزد مبنی بر تحت تعقیب بودن یک دستگاه خودرو وانت تویوتا حامل مواد مخدر و ورود این خودرو به حوزه استحفاظی شهرستان خرم بید استان فارس، موضوع شناسایی و توقیف این خودرو به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان خرم بید قرار گرفت.
سردار "احمد علی گودرزی" ادامه داد: با انجام کارهای اطلاعاتی، پلیسی و همچنین اجرای طرح مهار توسط سه اکیپ از مأموران انتظامی شهرستان خرم بید، در نهایت خودرو مورد نظر در نزدیکی بخش "قادرآباد" این شهرستان مورد شناسایی قرار گرفت.
وی افزود: راننده خودرو مورد نظر بدون توجه به دستور ایست مأموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، در نهایت خودرو وانت تویوتا توسط مأموران متوقف شد.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از این خودرو یک تن و 200 کیلوگرم تریاک کشف و در این خصوص 2  قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.
سردار گودرزی تصریح کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ همواره یکی از اولویت های اصلی این فرماندهی محسوب شده و مأموران جان بر کف انتظامی استان ضمن به کارگیری همه توان خود با اینگونه موارد برخورد می کنند.