به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سردار "احمد علی گودرزی" در همایش فرهنگ یاران ترافیک، همیاران پلیس، راهوران محله و تقدیر از نمونه های ترافیکی در شیراز، طی سخنانی ضمن تبریک هفته ناجا، افزود: امروز رویکرد نیروی انتظامی، رویکرد مسائل اجتماعی است که این امر با مشارکت و همکاری مردم به دست خواهد آمد و بدون مشارکت مردم امنیت اجتماعی محقق نمی شود.
وی افزود: مامور پلیس باید مهارت حقوقی، کلامی و اخلاق حرفه ای داشته و بدون تبعیض عمل کند و به هرکسی که ستم شد برای رفع آن تلاش کند.
این مقام انتظامی با اشاره به کاهش 4 درصدی جانباختگان حوادث رانندگی طی شش ماهه اول سال جاری در فارس، عنوان داشت: روزانه 3/3 نفر در جاده ها و نزدیک به یک نفر در شهرهای استان فارس بر اثر تصادف جان خود را از دست می دهند.
سردار گودرزی با تاکید بر اینکه شکوه و حرکت به جلو یک ملت، فرهنگ نگه می دارد، عنوان داشت: زمینه و نوع تصادف یک تخلف است و تخلف انجام یک عمل آگاهانه است پس تصادف را نباید قضا و  قدر تقدیر کرد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه متاسفانه استان فارس رتبه اول تصادفات جاده ای را داراست، عنوان داشت: باید از توان همیاران پلیس، فرهنگیاران ترافیک و بازرسان نامحسوس ترافیک استفاده کنیم تا شاهد کاهش تصادفات باشیم.
سردار گودرزی در پایان از اقدامات و عملکرد کارکنان پلیس راهور، پلیس راه، فرهنگ یاران ترافیک، همیاران پلیس، راهوران محله تقدیر و تشکر کرد.