به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، محمد ابراهیم فروزانی در جلسه شورای سیاست گذاری نمایشگاه گردشگری پارس با بیان این که باید با برگزاری فنی و از بعد تخصصی حرفه ای این نمایشگاه زمینه جلب سرمایه گذاران را فراهم  نماییم.
وی با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس به عنوان یک رویداد بین المللی و با اهمیت که می تواند توسعه صنعت گردشگری استان فارس را تسریع کند، افزود: این نمایشگاه که سال گذشته برای اولین بار در دولت تدبیر و امید برگزار شد، اعتبار گردشگری کشور و استان محسوب می شود؛ چرا که در سال گذشته به عنوان نمایشگاه برتر کشور معرفی گردید.
معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته در هماهنگی برگزاری نمایشگاه گردشگری و این اصل که برای تبدیل شدن به استان گردشگری باید رویداد هایی با ظرافت های خاص  با رویکرد های اقتصادی و فرهنگی برگزار کرد، افزود: باید فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را به بهترین کیفیت برای نمایشگاه امسال مهیا کنیم.
فروزانی به دست اندر کاران نمایشگاه گردشگری پارس تاکید کرد که این نمایشگاه  بایستی با بالاترین کیفیت ممکن و در شان فارس به عنوان قطب گردشگری ایران و شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) در کشور بدون هر گونه حاشیه ای برگزار شود.
وی با بیان این که در برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس از رهنمودهای بزرگان استان فارس بهره خواهیم برد، ادامه داد: استان فارس قطب گردشگری کشور محسوب می شود و باید تلاش کنیم از این فرصت و ظرفیت بالا برای بهره مندی چه بیشتر اقتصادی استان استفاده کنیم.
در این جلسه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز به تشریح چگونگی برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس پرداخت و افزود: در این نمایشگاه به بررسی مسائل و موضوعات گردشگری مذهبی، زنجیره های کامل گردشگری سلامت، معرفی شهر جهانی منبت، پرداخته خواهد شد. 
مصیب امیری افزود: نشست جامعه هتل داران در فارس و رفع مشکلات سرمایه گذاران توسط معاونت سرمایه گذاری میراث فرهنگی در غرفه های نمایشگاه گردشگری پارس تدارک دیده شده است. 
گفتنی است نمایشگاه گردشگری پارس از 21 الی 24 آذرماه در شیراز برگزار خواهد شد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: