به گزارش خبرگزاری برنا از فارس؛ صابر سهرابی اظهارداشت: با ورود به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی انجمن موسیقی ایران شعبه فارس همگام و هماهنگ با شورای مرکزی جشنواره موسیقی فجر پانزدهمین دوره را در شیراز برگزار می کند.
وی با بیان این که نشست هماهنگی پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی فجر فارس برگزار شده است گفت: تلاش کردیم تا حقوق همه گروه ها حفظ شود و هر گروه موسیقی بومی که در استان توانایی اجرای کنسرت را داشته باشد با در خواست صدور مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از صدور مجوزات لازم به اجرای کنسرت بپردازد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس  تاکید کرد:جشنواره موسیقی فجر امسال که در شیراز پانزدهمین دوره خود را پشت سر می گذارد باز هم با همت و حمایت جدی انجمن موسیقی فرصتی را برای همه گروه های بومی ایجاد کرد تا در این جشنواره شرکت کنند.
سهرابی ادامه داد: این رویداد از ٢٥ بهمن ماه تا ٤ اسفند ماه ٩٧ در سه سالن تالار حافظ، تالار احسان و سالن هنر شهر آفتاب خلیج فارس برگزار می شود.
وی عنوان کرد: برنامه ریزی های صورت گرفته در این نشست به صورتی است که برنامه های این دوره جشنواره بدون هیچ گونه تأخیری برگزار گردد.