به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،جلال زراعت‌پیشه در مراسم تکریم قائم مقام مدیرعامل و مدیر سابق امور سه برق شیراز اظهارداشت: نماینده این شرکت برای ارزیابی و احصاء نیازهای ضروری برق به خوزستان و اهواز اعزام خواهد شد و آمادگی این شرکت برای کمک به رفع نیازهای صنعت برق مناطق سیل زده خوزستان را اعلام کرد.
وی با بیان اینکه مدیران این شرکت واجد روحیه مسئولیت پذیری و پاسخگویی بوده‌ و هستند، با اشاره به بارش‌های اخیر در کشور و وقوع سیلاب در شیراز و برخی دیگر از شهرها و استان ها، تاکید کرد که باران رحمت الهی است که امکان دارد زحمات و دشواریهایی را هم به همراه داشته باشد اما باید همواره قدردان و شاکر این رحمت واسعه باشیم . 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز، عملکرد مدیران و کارکنان این شرکت در سیل اخیر شیراز را مطلوب ارزیابی و تاکید کرد: وقوع سیل شیراز یک رزمایش عملی برای سنجش توان و آمادگی برق شیراز به لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات بود . 
زراعت پیشه گفت: شرکت توزیع نیروی برق شیراز در بحث برق معین استان خوزستان است و در این زمینه علاوه بر وظیفه انسانی، وظیفه سازمانی را نیز عهده دار خواهد بود . 
وی گفت: براساس ارزیابی‌های انجام شده و اعلام نیاز برق خوزستان، تلاش خواهیم کرد که کمکهایی را در زمینه های تجهیزاتی و امکاناتی تامین و ارسال کنیم . 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز تاکید کرد:  برای کمک به آسیب دیدگان از سیل پیشنهاد اختصاص یک روز حقوق مطرح شده است و همکاران شاغل در توزیع نیروی برق شیراز، می توانند به همین میزان یا بیشتر، به شکل نقدی به سیلزدگان کمک کنند . 
زراعت پیشه همچنین  عنوان کرد: شرکت توزیع برق شیراز همواره قدردان نیروهای بازنشسته خود بوده است، گفت: نیروهای بازنشسته، سرمایه های ارزشمند کشور محسوب می شوند که همواره در زمان نیاز همراهی خود را اثبات کرده اند . 
در این مراسم از عبدالعلی ذنوبی و نوذر عسکری که به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اند، به واسطه بیش از سه دهه فعالیت در شرکت توزیع نیروی برق شیراز قدردانی و تجلیل شد.