به گزارش خبرگزاری برنا از فارس ، در جلسه ای که عصر روز یکشنبه در سالن شهید قاضی استانداری فارس با حضور استاندار فارس ومعاونین برگزارشد ازادارات،سازمانها،سازمان های مردم نهاد،سمن ها،اصناف واتحادیه های استان فارس وشهرشیراز که در امر امدادرسانی به سیل زدگان شیراز تلاش وهمکاری کردند با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد.
دراین مراسم از حیدر علی کامیاب کلانتری مدیر کل ورزش وجوانان استان فارس به نمایندگی از جامعه ورزش وجوانان فارس توسط استاندارفارس قدردانی شد.
در متن لوح تقدیر استاندار فارس خطاب به مدیر کل ورزش و جوانان فارس آمده است : بدون تردید خدمت رسانی به انسانها در شرایظ سخت و بحرانی و تلاش در جهت ایجاد آرامش روح و جان هونوعان موهبتی است که حضرت یزدان این جوهر و جواهر بی بدیل را تنها به خوبان و فرزانگان هر روزگار ارزانی داشته است.
استاندار فارس در بخش دیگری گفته است : تلاشها و مجاهدت های ارزشمند جنابعالی در آن مجموعه و خلق جلوه های روشن از کوشش های انسان دوستانه امدادی در حادثه ناگوار سیل فروردین 98 شهر شیراز شایسته بهترین سپاس ها و پاسداشت هاست امیدوارم رضای خالق و رضایت خلایق همیشه و همواره در لوح تقدیر و بهشت سرنوشت شما متجلی باشد و در پناه مهر ایزدی سبز و سربلند باشد.
گفتنی است در این جلسه همچنین از معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان فارس و برخی دبیران سازمانهای مردم نهاد که در حادثه سیل اخیر شهر شیراز نهایت تلاش خود را مبذول داشته اند با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.