به گزارش خبرگزاری برنا از فارس؛ کوشیار ضیایی گفت: نمایشگاه یاد شده به همت کارگروه انجمن هنرهای تجسمی و فرهنگ و ارشاد فارس به مناسبت گشایش دور جدید فعالیت های انجمن هنرهای تجسمی با تدوین اساسنامه جدید و بروز شده، در نگارخانه وصال که به تازگی و به همین مناسبت بازسازی شده با حضور ١٢٦ هنرمند و ١٥٦ اثر و ١٠٠هنرمند شرکت کننده، برگزار شده است.

وی افزود: این نمایشگاه که با استقبال هنرمندان و هنردوستان روبرو شد، در دو بازه زمانی جداگانه با تقسیم بندی نقاشی، حجم، گرافیک و هنرهای ایرانی و عکس؛ طراحی و برنامه ریزی شده است. در بازه زمانی اول که جمعه ١٨مرداد ماه گشایش یافت، در آن ٩٦ هنرمند با ١٢٦ اثر در ٤ بخش طراحی و نقاشی، حجم، گرافیک(پوستر) و هنرهای ایرانی(تذهیب و نگارگری)، شرکت دارند و آثار به نمایش درآمده و تا ٢٧ مرداد ماه نیز برپا خواهد بود.

مسئول هنرهای تجسمی و نگارخانه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارساظهار داشت: در بازه زمانی دوم که در ادامه این نمایشگاه خواهد بود، آثار عکاسی پیش بینی شده که با همکاری انجمن عکس برگزار می گردد و ٣٠ اثر از ٣٠ هنرمند سرشناس عکاسی فارس از ٢٨مرداد ماه و به مناسبت روز جهانی عکاسی برپا می گردد و به بهانه پاسداشت این روز تا ٧ شهریور ماه برای بازدید مخاطبان و علاقمندان برپا می ماند.

ضیایی خاطر نشان ساخت؛ انتخابات انجمن هنرهای تجسمی فارس در روز جمعه ٢٥مرداد ماه و در نگارخانه وصال برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند برای کاندید عضویت در هیئت مدیره و شرکت در فرایند رای گیری و دادن رای، درخواست خود را به نشانی پست الکترونیک tfarsartists@gmail.com ارسال کنند و همچنین فرم درخواست همراه با اعلام کاندیداتوری در هیئت مدیره، تصویر کارت ملی، تصویر مدرک تحصیلی، سوابق هنری و حداقل پنج نمونه از آثار لازم می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: