به گزارش خبرگزاری برنا ازفارس، با تماس رانندگان عبوری و اطلاع از واژگونی یک دستگاه تانکر حامل گازوییل با سامانه ی ۱۲۵  ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 18، 5،3 و 14 را به همراه تانکر آب و خودروی های فوماتیک و خاک پاش، ساعت 18:57 روز گذشته به محل حادثه اعزام کرد.
محمد هادی قانع رئیس سازمان آتش نشانی در این باره گفت: یک دستگاه تریلر تانکر حامل گازوییل از مسیر اصلی منحرف شده و به صورت نیمه واژگون از حرکت باز ایستاده بود.
وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با توجه به موقعیت خطرناک جاده و نداشتن دید کافی برای رانندگان خودروهای عبوری بی درنگ اقدام به قرار دادن علائم هشدار دهنده ی ایمنی در جاده کردند.
مهندس قانع افزود : نیروهای عملیات با توجه به سرریز شدن گازوییل از خودرو به ، به سرعت ایمن سازی محل را با ایجاد حوضچه توسط خاک موجود در محل برای کنترل بیشتر انجام دادند و همزمان با سد کردن مسیر رفت آمد مانع تردد خودروهای عبوری گردیدند.
رئیس سازمان آتش نشانی خاطر نشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و قرار گرفتن جرثقیل در محل با همکاری عوامل مربوطه عملیات انتقال تریلی را انجام دادند و برای ایمنی بیشتر نیز چندین رشته لوله ی آبدهی را نیز آماده کردند.
قانع تصریح کرد: نیروهای عملیات پس از 4 ساعت تلاش موفق شدند این خودروی سنگین را با بکارگیری دو جرثقیل به محل امن منتقل و پس از پاکسازی کامل به عملیات خود پایان دهند.
خوشبختانه  این حادثه مصدومی در بر نداشت.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: