به گزارش خبرگزاری برنا از فارس؛ بمناسبت روز جهانی کودک جمعی از کودکان پیش دبستانی آموزشگاه  سما لارستان با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کردند.
در این مراسم که علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری و تعدادی از کارشناسان فرمانداری نیز حضور داشتند؛ ابتدا خانم نکیسا یکی از مربیان این آموزشگاه درخصوص برنامه ها و کلاسهای این کودکان سخنانی را ایراد کرد.
سپس فرماندار ویژه لارستان نیز ضمن  تبریک روز جهانی کودک در سخنانی خطاب به کودکان گفت: از همین دوران کودکی درس بخوانید و تلاش و کوشش کنید تا در آینده برای شهر و دیار و کشور عزیز ایران افتخار آفرینی کنید، چرا که شماها روزی فرماندار، پزشک، مهندس، معلم، پلیس وغیره خواهید شد.
حسنی خطاب به کودکان گفت: شما عزیزان از همین دوران کودکی نماز بخوانید و همیشه به بزرگترهای خود بخصوص پدر و مادر و مربیان و معلمان خود احترام بگذارید و به حرف آنها گوش فرا دهید و هیچ وقت به آنها دروغ نگویید.
 وی در پایان سخنانش برای تمامی کودکان آرزوی صحت و سلامتی کرد.
سپس هریک از این کودکان خواسته های خود را با زبان شیرین کودکانه بیان کردند و تعدادی نیز به قرائت قرآن کریم و شعر خوانی پرداختند.
همچنین در ادامه این دیدار صمیمانه یکی از کودکان، پشت میز فرماندار نشست و لحظاتی بصورت نمادین فرماندار لارستان شد و اهداف و برنامه های خود را که اگر روزی فرماندار این شهرستان شد را با زبان کودکانه بیان کرد.
در پایان معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز با اهدا هدایایی از کودکان  تجلیل کرد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: