به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سید کمال پاک فطرت، با بیان اینکه فارس در حوزه ورزش همواره در رشته‌های مختلف خوش درخشیده است، گفت: تیم ملی بزرگسالان در مسابقات قهرمانی آکروباتیک ژیمناستیک آسیا که از هجدهم مهرماه امسال در کشور ازبکستان آغاز شد، افتخار آفرین شد.
وی افزود: در این مسابقات تیم ملی دو نفره بزرگسالان با ترکیب افشین حیاتی و علیرضا درویش پور موفق به کسب مقام سوم و دریافت نشان برنز مسابقات شدند. 
رئیس هایت ژیمناستیک فارس ادامه داد:یازدهمین دوره مسابقات آکروباتیک ژیمناستیک قهرمانی آسیا در کشور ازبکستان و در شهر تاشکند به کار خود پایان داد.
وی همچنین از برگزاری اولین دوره مسابقات ژیمناستیک هنری بانوان منطقه چهار و قهرمانی تیم فارس با امتیاز ۱۱۲/۳۵‎ در آن مسابقات خبر داد.
پاک فطرت عنوان کرد:این مسابقات با حضور 16 ورزشگاه در قالب چهار تیم از استان‌های اصفهان، بوشهر، فارس، یاسوج و در 4 وسیله زمینی ، پرش خرک ، موازنه و پارالل در باشگاه ورزشی شهدای دولت آباد یاسوج برگزار شد.
وی تاکید کرد: در این مسابقات، هر ورزشکار می‌توانست در بخش انفرادی دو مدال و در بخش تیمی یک مدال دریافت کند،که تیم ژیمناستیک هنری بانوان استان فارس با اقتدار کامل قهرمان این دوره از رقابت ها شد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: