به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،"صبح پارسی" روزهای زوج  به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی محمدباقر فضلویه و "گزارش روز" در هفته وحدت به تهیه کنندگی محمد باقر فضلویه،"کاشانه مهر" در 5 برنامه 60 دقیقه ای و "نگاه روز" به مدت 20 دقیقه با حضور کارشناس و اساتید به تهیه کنندگی محسن خلیفه، "در شهر" در طول هفته وحدت به تهیه کنندگی علیرضا عسکریان پور، "فارسی شو" در طول هفته وحدت به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی شهریار باقری نژاد و ویژه برنامه هفته وحدت  با عنوان"برادران"   در 7 برنامه 5 دقیقه ای به تهیه کنندکی سید حسن هاشمی ازسیمای فارس پخش می شود.
برنامه "برادران" شامل گفتار امام خمینی و مقام معظم رهبری و گفتگو با خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان اهل سنت و طرح مباحث کارشناس پیرامون وحدت در قرآن و تاریخ اسلام و کالبد شکافی وحدت در منطقه گسترده و وسیع جنوب استان فارس می باشد.
مولودی، جلوه های گرافیکی کامپیوتری، گزارش مردمی، گفتگوی با علمای شیعه و سنی، جوانان ورزشکار و هنرمند و خیرین شیعه و سنی نیز از بخش های این برنامه می باشد.
رادیو فارس در هفته وحدت
"نمایش بلند" ویژه سیره حضرت رسول،"جنگ پسین دلگشا" با رویکرد موضوعات اخلاقی، "کوچه باغ ترانه" و پخش سرود و تصنیف های ویژه میلاد و هفته وحدت،"سایبان مهر" ویژه خانواده با موضوعات سیره پیامبر در خانواده، "مجله فارس" و ارتباط با شهرستانها و پوشش برنامه های هم استانی های اهل تسنن، برنامه شاد و مفرح "نارنجستان" در روز میلاد حضرت رسول با بخش های جذاب و مفرح از ویژه برنامه های صدای مرکز فارس به مناسبت هفته وحدت می باشد.
پوشش مراسم جشن حرم مطهر، پوشش مراسم های جشن در شهرستانها، گزارش هایی در خصوص هفته وحدت، پوشش ویژه برنامه های  هفته وحدت، پوشش مراسم های اهل سنت در جنوب استان و ارتباط با شبکه های خبری از برنامه های واحد خبر مرکز فارس در هفته وحدت می باشد.
تقطیع و انتشار ویژه برنامه های میلاد پیامبر در فضای مجازی، تولید و انتشار پوستر و عکس نگاشت از جشن و مولودی خوانی ها در سومین حرم اهل بیت در شیراز،تولید پادکست ویژه هفته وحدت از اقدامات واحد فضای مجازی صدا وسیمای فارس می باشد.