به گزارش خبرنگار برنا از لامرد؛ دکتر «سعید نمکی» در بدو ورود خود به شهرستان مُهر، از بیمارستان خیرساز 32 تختخوابی صدیقی گله دار که گویا ملاقه بودجه آن به ته دیگ خورده است بازدید کرد‌‌.
وی در گذر خود از شهرستان مُهر، قدیمی ترین بیمارستان منطقه را از قلم  نینداخت و پس از بازدید از ساختمان الحاقی در حال ساخت بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) به بررسی مشکلات درمانی مُهر پرداخت.
نمکی در ادامه سفر خود در استان فارس، به لامرد سفر کرد و با اعلام این خبر که «بیمارستان خیریه ساز حاج محمود حاج حیدر لامرد با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد» مجدداً زمزمه «رئیس جمهور به لامرد می آید» که در آشفته شدن بازار سیاسی منطقه لامرد و مهر خوابیده بود را بیدار کرد.
ام آر آی 20 میلیارد ریالی در بیمارستان ولیعصر لامرد پس از این که به دست وزیر لنگری ابدی انداخت خبر خدمت رسانی اش به بیش از 300 هزار نفر منطقه دهان به دهان چرخید تا پای مردم منطقه از فرسنگ ها سفر به کلان شهرهای کشور کوتاه شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آخرین لحظات حضورش در لامرد فارس با حضور در درمانگاه تخصصی بعثت اَشکنان از نحوه ارائه خدمات تخصصی و دارویی این بیمارستان که در حال حاضر باکیفیت ترین بیمارستان لامرد است اطلاع حاصل کرد.

خبرنگار: فاطمه زائری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: