به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، مروز قطعنامه های سازمان ملل و وضعیت اجرای آن ها در مواجهه با اشغالگری رژیم صهیونیستی ، عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهدادت بین المللی ، مروری بر نقش و مسئولیت آمریکا در خصوص تثبیت و ادامه اشغالگری رژیم صهیونیستی ، عدم اقدام عملی توسط اروپایی ها علی رغم صدور بیانیه های مختلف از محورهای اصلی این برنامه 27 دقیقه ای است.

دکتر علیرضا رضایی استاد حقوق بین الملل به عنوان مهمان در استودیوی برنامه موضوع دفاع مشروع مردم فلسطین در مقابل گسترش اشغالگری رژیم صهیونیستی از منظر حقوقی و عاکف نقی دبیر کل حرکت اسلامی برای آزادی قره باغ به صورت تلفنی از باکو مسئولیت جوامع و نهادهای بین المللی همچون کنفرانس وحدت اسلامی در این خصوص را به بحث می نشینند.

همچنین پخش بخش هایی از بیانات مقام معظم رهبری با موضوع اشغالگری آمریکا و بدنامی رژیم صهیونیستی و لزوم بیداری امت اسلام و پخش کاریکاتورهایی از هنرمندان مختلف با موضوع تجلی روز قدس درآثار آنان از بخش های انتهایی برنامه «مجله حقوقی» خواهد بود.

«مجله حقوقی» سی ام اردیبهشت ساعت 21:40 به وقت تهران با اجرای محمدرضا مهرافزا و تهیه کنندگی پناه نجف زاده بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: