به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛این برنامه با نگاهی به شیوع ویروس کرونا در آمریکا و تنش هایی که در پی گسترش این ویروس میان آمریکا و چین به وجود آمده، مروری بر آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از این ویروس در آمریکا خواهد داشت.

در این برنامه، پیامدهای اقتصادی ناشی از گسترش ویروس کرونا در آمریکا مورد واکاوی قرار گرفته و تاثیرات شیوع این بیماری بر آینده روابط میان آمریکا و چین بررسی می شود.

در ادامه این برنامه ضمن اشاره به موضع ترامپ علیه چین طی روزهای اخیر و فرار وی از پذیرفتن ضعف مدیریتی دولت آمریکا در مدیریت بحران کرونا، بحث و گفت و گو درخصوص جنگ تجاری آمریکا و چین و احتمال گسترش آن به سایر حوزه ها از قبیل فناوری صورت خواهد گرفت.

بخش دوم این برنامه نیز به بررسی اعزام نفتکش های ایران به ونزوئلا و واکنش آمریکا در این زمینه اختصاص دارد.

در این راستا ضمن واکاوی روابط میان تهران، واشنگتن و کاراکاس، تلاش آمریکا برای متقاعد کردن متحدانش برای اعمال فشار بیشتر به ایران و واکنش متحدان آمریکا مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.

«ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی شنبه ۳ خرداد ساعت 21:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:03 بامداد، 08:00 و 19:00 و سه شنبه ساعت 04:00 روی آنتن خواهد رفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: