به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا ، همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع) چهارشنبه ۲۸ خرداد ماه سید محسن میرباقری کارشناس علوم قرآنی و حدیث به بررسی سیره امام جعفر صادق (ع) در این برنامه می‌پردازد.

در بخشی دیگر مهرداد کاظم زاده عطوفی روانشناس بالینی و استاد دانشگاه موضوع خانواده سالم و شاداب را بررسی می‌کند.

همچنین مسعود فروزنده، نویسنده و پژوهشگر تاریخ پنجشنبه ۲۹ خردادماه مهمان برنامه «روز خوش» است تا از هویت فرهنگی و حس تشخص صحبت کند. در بخشی دیگر، خیام عسگری کارشناس توسعه کسب و کار، موضوع ارزش آفرینی بر اساس ظرفیت‌های فردی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

برنامه جمعه ۳۰ خرداد ماه «روز خوش» با حضور مریم فرضی روانشناس بالینی و با موضوع تغییر، خوب یا بد روی آنتن می‌رود.

همچنین چشمه سری متخصص پزشکی ورزشی در برنامه جمعه از مراقبت‌های زانو و حرکات اصلاحی آن می‌گوید.

حامد ایرانشاهی پژوهشگر تاریخ و مدرس دانشگاه نیز تاریخچه خیابان سی تیر را برای مخاطبان بازگو می‌کند.

در آخرین روز هفته «روز خوش» با آیتم «خوش قلم» و «خوشمزه» یک کتاب و یک صبحانه خوشمزه به مخاطبان شبکه جام جم پیشنهاد می‌دهد.

برنامه «روز خوش» با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی - اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می‌کند صبحگاه ایرانی - اسلامی را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبار و رویدادهای امیدبخش به ویژه نمایش پیشرفت‌های ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می‌رسد.

مجله صبحگاهی «روز خوش» از دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ صبح به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علی‌یاری از شبکه جهانی جام‌جم پخش می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: