به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا ، در حالی که قرار بود اکران فیلم‌های «هنر و تجربه» همراه با دیگر فیلم‌های جدید سینما از امروز اول تیرماه آغاز شود ولی به دلیل برخی مسایل که در بازگشایی سالن‌ها پیش آمد این اکران به روز سه‌شنبه سوم تیرماه موکول شد.

از روز سوم تیرماه فیلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی و تهیه کنندگی علی مصفا و مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت اکران خود را در گروه «هنر و تجربه» آغاز می‌کنند.

همچنین از چهارشنبه چهارم تیرماه مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری و تهیه کنندگی حامد شکیبانیا و محسن شاه‌محمد میراب در سینماهای این گروه روی پرده می‌رود.

آغاز اکران «هنر و تجربه» با سینماهای فرهنگ، خانه هنرمندان ایران، موزه سینما، کورش و چارسو در تهران و سینماهای هویزه مشهد، سیتی سنتر اصفهان، اکومال کرج، ستاره باران تبریز، عمیق بجنورد و کانون ساری در استان‌ها خواهد بود. سالن‌های اکران «هنر و تجربه» به مرور و در هفته‌های آتی افزایش می‌یابند.

مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت که از ۲۷ بهمن ماه روی پرده سینماهای «هنر و تجربه» رفته بود، ادامه اکران خود را دنبال می‌کند./2

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: