به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا ؛ شبکه رادیویی پیام درپرنیان صدا با پخش کمیاب ترین و خاطره انگیزترین صداها مخاطبانش را همراهی می کند. 

  محمدصالح علاء مهمان پرنیان صدا کتاب عجیب «تمامی آنچه که مردان در باب زنان می‌دانند» اثر عبدل اسمیت را ترجمه کرده‌است. وقتی این کتاب ۱۱۰ صفحه‌ای را باز کرده و تا انتها ورق می‌زنید چیزی جز صفحات سفید نمی‌بینید. این کتاب بیش از ۲۸ چاپ به فروش رفته‌است.

 پرنیان صدا از بخش های متنوع وجذابی مانند مسابقه ،  معرفی و گفتگو با پیشکسوتان رادیو ،پخش موسیقی های نوستالوژیک و... تشکیل شده است  که همزمان باپخش زنده این برنامه روزهای جمعه ازساعت ۲۲ الی ۲ بامداد از بخش شبانگاهی رادیوپیام  با اجرا وتهیه کنندگی سعید توکل این برنامه ازطریق سایت رادیو پیام واپلیکیشن ایرانصدا بصورت زنده وتصویری پخش می شود.

  گفتنی است همزمان با پخش برنامه جذاب "پرنیان صدا" از آنتن شبکه رادیو تصویری پیام نیز همسو با برنامه تصاویر مرتبط به نمایش می‌گذارد تا لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبانش به ارمغان بیاورد.  مخاطبان برای مشارکت در این برنامه می توانند تصاویر و صوت های قدیمی رادیو را که در آلبوم های شخص شان دارند با سایر مخاطبان رادیو پیام در سراسر کشور به اشتراک بگذارند. از این رو شنوندگان محترم رادیو پیام می توانند از طریق درگاه‌های ارتباطی این شبکه "کانال پیام رسان سروش" و یا "سایت رادیو پیام" تصاویر و صوت های قدیمی راارسال و تصاویر ارسالی را با نام و تصویر خودشان در رادیو نمای رادیو پیام و آوا مشاهده کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: