به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا ، پس از وقفه‌ای چهارماهه در پی شیوع ویروس کرونا که منجر به تعطیلی برنامه‌های هفدهمین نمایشگاه تصویر سال و جشنواره «فیلم تصویر» شد، برنامه‌های این رویداد فرهنگی هنری در بخش نمایشگاهی از ۱۸ خرداد آغاز شد و جشنواره فیلم تصویر نیز از ۴ تیرماه برنامه‌های نمایش فیلم را آغاز می‌کند.

اکران فیلم‌های بخش جوانان زیر ۲۵ سال در سه روز نخست نمایش‌ها در تالار شهناز است و همزمان تالار ناصری فیلم‌های بخش آزاد اکران می‌شود. برنامه کامل نمایش فیلم‌های مستند مسابقه بخش چهل سال تهران به‌همراه فیلم‌های مستند شاخص و منتخب چهل سال گذشته شهر تهران متعاقباً اعلام خواهد شد.

مراسم پایانی هفدهمین نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر به‌صورت آنلاین از شبکه‌های مجازی خواهد بود. جزئیات مربوط به آئین پایانی و معرفی برگزیده‌ها به‌زودی اعلام می‌شود.

برنامه نمایش فیلم‌های مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال هفدهمین جشنواره فیلم تصویر به قرار زیر است:

تالار استاد جلیل شهناز

چهارشنبه چهارم تیر ماه ۱۳۹۹

سانس اول / ساعت ۱۶

تاسیان / کارگردان: الهام احمدی / ۱۵ دقیقه

ابطال ادواری / کارگردان: محمدحسام سیف، محمدحسین سیف / ۸ دقیقه

مورچه‌ها / کارگردان: شقایق مجیدی / ۸ دقیقه

شهروند / کارگردان: محمدامین عباسی / ۱۰ دقیقه

منگی / کارگردان: امید مهدوی / ۷ دقیقه

سلول‌های اجتناب ناپذیر / کارگردان: سپیده خیرخواه / ۱۲ دقیقه

آتامان / کارگردان: احسان عباس‌زاده / ۲۳ دقیقه

سانس دوم / ساعت ۱۷:۳۰

تیکن / کارگردان: مصطفی فراهانی / ۱۲ دقیقه

او که اهلی نشد / کارگردان: صالح کاشفی / ۱۵ دقیقه

اتاق / کارگردان: محمدرضا حسینیان / ۶ دقیقه

شوفر / کارگردان: رضا نجاتی / ۱۶ دقیقه

سمفونی سکوت / کارگردان: علی صبوری / ۳۸ دقیقه

سانس سوم / ساعت ۱۹

مادر برفی / کارگردان: مرجان خسروی / ۱۶ دقیقه

مرگ تدریجی / کارگردان: آمین صحرایی / ۱۲ دقیقه

سیاه مشق / کارگردان: امیر اخوان / ۵۴ دقیقه

پنجشنبه پنجم تیرماه ۱۳۹۹

سانس اول / ساعت ۱۶

ناهید / کارگردان: صمد علیزاده / ۱۴ دقیقه

مرگ موازی / کارگردان: میلاد رضایی / ۳ دقیقه

ویلای ذخیره / کارگردان: شاهو احمدی / ۵ دقیقه

خانه‌ای برای فراموشی / کارگردان: کامران باقرزاده - صالح صحراگرد / ۱۲ دقیقه

واکنش خنثی / کارگردان: محمد عدالتی تبریزی / ۳ دقیقه

فیس بوک / کارگردان: محمد جواد گرزین / ۱۷ دقیقه

مک دونالدز تقدیم می‌کند / کارگردان: توحید ابراهیمی / ۲۹ دقیقه

سانس دوم / ساعت ۱۷:۳۰

به هیچکس نگو کجایی / کارگردان: میلاد رضایی-شهریار مرادی / ۹ دقیقه

سونا / کارگردان: مریم مهدیه / ۱۶ دقیقه

تله / کارگردان: شیرین اخلاصی / ۱۰ دقیقه

یک مسافر / کارگردان: امیررضا طاهروردی / ۱۰ دقیقه

اتاق بازجویی: نقیضه / کارگردان: مهدی فلاحتی / ۱۴ دقیقه

تروکسلر / کارگردان: مسعود جوادزاده / ۲۷ دقیقه

سانس سوم / ساعت ۱۹

عوارض جانبی / کارگردان: شقایق زنده دل / ۱۶ دقیقه

وارونگی / کارگردان: امیرحسین ریاحی / ۲ دقیقه

در خود مانده / کارگردان: امیرحسین سرمدی / ۱۵ دقیقه

چشم و لبخند / کارگردان: امیدرضا شام بیاتی / ۲ دقیقه

ده نگی بی ده نگی / کارگردان: ارسلان امینی / ۶ دقیقه

گژدین / کارگردان: سجاد بیگی‌پور / ۶ دقیقه

گاردن / کارگردان: امیرحسین ریاحی / ۷ دقیقه

واحد شش / کارگردان: علی افشاری / ۱۴ دقیقه

وایتسک / کارگردان: امیر اخوان / ۲۰ دقیقه

جمعه ششم تیر ماه ۱۳۹۹

سانس اول / ساعت ۱۶

طارونه / کارگردان: مهران میرزایی / ۱۲ دقیقه

متاستاز / کارگردان: سعید صفایی / ۴ دقیقه

عدن / کارگردان: شایان ابراهیمی / ۱۴ دقیقه

شبی در پایان تابستان / کارگردان: حسن مهاجر / ۱۴ دقیقه

من خواب‌های مادرم را می‌بینم / کارگردان: حجت غلامی / ۱۶ دقیقه

شیپور / کارگردان: محمدرضا سیف، ابوذرمرجانی / ۲۶ دقیقه

سانس دوم / ساعت ۱۷:۳۰

روتنبرگ / کارگردان: میلاد رضایی / ۱۲ دقیقه

سمفونی شهر / کارگردان: سینا الیاسی زاده مقدم آذر / ۶ دقیقه

خاموشی / کارگردان: محمدرضا میثاقی / ۲ دقیقه

رسوخ / کارگردان: علی ملکی / ۲ دقیقه

پورتال / کارگردان: مسعود جوادزاده / ۲ دقیقه

این یک بازی نیست / کارگردان: محمدرضا میثاقی / ۳ دقیقه

اکسیژن سرخ / کارگردان: ابراهیم پُرکاری و علی آسترکی / ۳ دقیقه

بوی من / کارگردان: امیرحسین ریاحی / ۴ دقیقه

اختلال / کارگردان: علی رستمیان / ۶ دقیقه

گرگ / کارگردان: مهدی خاوری / ۱۹ دقیقه

باد در برگ‌های آبی زیتون / کارگردان: آرمین بهارلویی / ۲۰ دقیقه

سانس سوم / ساعت ۱۹

قاتل / کارگردان: محمدرضا غلامان / ۱۴ دقیقه

پاس / کارگردان: الیکا عبدالهی / ۱۰ دقیقه

جای خالی / کارگردان: امیر صدقی / ۸ دقیقه

کولاژ / کارگردان: صادق اسحاقی / ۱۵ دقیقه

منفی ۹۰/ کارگردان: فرید حاجی / ۲۰ دقیقه

کاغذکاهی / کارگردان: مهرداد خاکی / ۲۳ دقیقه

برنامه نمایش فیلم‌های هفدهمین جشنواره فیلم تصویر نیز عبارت است از:

تالار ناصری

چهارشنبه چهارم تیر ماه ۱۳۹۹

سانس اول / ساعت ۱۵

نگاره‌های تاریخ / کارگردان: مصطفی صادقیان / ۱۸ دقیقه

آلترناتیو / کارگردان: داود عباسی / ۱۵ دقیقه

سکوهای صورتی / کارگردان: محمدجواد رئیسی / ۵۲ دقیقه

سانس دوم / ساعت ۱۶:۳۰

از طبقه پنجم / کارگردان: کاوه شاملو / ۱۹ دقیقه

اتیکت / کارگردان: امیر لشکری / ۱۳ دقیقه

تروفی / کارگردان: امیر لشکری / ۵۸ دقیقه

پنجشنبه پنجم تیر ماه ۱۳۹۹

سانس اول / ساعت ۱۴:۳۰

ترینیتی / کارگردان: مسعود کارگر / ۲۶ دقیقه

عنبرسیلین / کارگردان: مسعود کارگر / ۲۱ دقیقه

ترانه من / کارگردان: مسعود کارگر / ۲۳ دقیقه

ناجی کرونر / کارگردان: مسعود کارگر / ۲۳ دقیقه

روسری‌های سرگردان / کارگردان: مسعود کارگر / ۲۴ دقیقه

سانس دوم / ساعت ۱۶:۳۰

از طرف مادر داماد / کارگردان: علی جعفرآبادی / ۲۱ دقیقه

خانه هدی / کارگردان: حامد قاسمی / ۲۲ دقیقه

فرزندان خونیار / کارگردان: آرمان قلی‌پور دشتکی / ۳۹ دقیقه

جمعه ششم تیر ماه ۱۳۹۹

سانس اول / ساعت ۱۵

آقای ایکس / کارگردان: سیاوش نجف‌پور / ۱۹ دقیقه

چنگار / کارگردان: امیرحسین بهبهانی‌نیا / ۱۱ دقیقه

عدل مظفر / کارگردان: میلاد محمدی / ۶۰ دقیقه

سانس دوم / ساعت ۱۶:۳۰

آرزو / کارگردان: صحرا اسداللهی / ۱۰ دقیقه

صورت‌های بی چهره / کارگردان: حسام رحمانی / ۸ دقیقه

چهار از پنج / کارگردان: بهار توفیقی / ۱۰ دقیقه

قصه‌های همیشگی / کارگردان: بابک مجیدی / ۵۹ دقیقه

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: