به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا ؛در نهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» که پنج‌شنبه شب ساعت ٢٢:٣٠ بعد از اخبار  از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، احترام برومند در روز جهانی دریانورد میزبان کاپیتان محمد برنجی و همسرش دریا بیدالله است.

در این گپ‌وگفت شنیدنی شاهد روایت سختی‌ها و هیجانات زندگی یک دریانوردان به ویژه در دوران کرونا و قرنطینه خواهیم بود. دورانی که به واسطه شیوع این بیماری برخی از دریانوردان به ناچار ماه‌ها روی دریا و دور از خانواده ماندند و برخی دیگر دور از دریا و شغل‌شان.

برنجی و بیدالله همچنین از نحوه آشنایی، ازدواج عاشقانه و شرایط زندگی دریانوردان که گاهی تا ماه‌ها از خانواده دور هستند خواهند گفت.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود، قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است.

این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر احترام برومند، امیرمحمد زند، گلاره عباسی، رضافیاضی، سپند امیرسلیمانی، امین زندگانی، سعید شیخ‌زاده، پرویز پورفلاحی، فریبا متخصص، فرناز رهنما، الهام پاوه‌نژاد، داریوش کاردان، رسول نجفیان، گیتی خامنه، مریم سعادت ، رضا رفیع و... صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: