به گزارش گروه  فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا ، بازتاب یورش غیر منتظره به حشد الشعبی عراق از سوی یگان ویژه مبارزه با ترورسیم به عنوان مهم ترین هشتگ دنیای عرب واکاوی خواهد شد. 

این برنامه بدان توجه داده خواهد شد که یگان ویژه مبارزه با تروریسم پنجشنبه ‌شب به مقر تیپ 45 حشد الشعبی، گردان‌های حزب‌الله، یورش برده و تعدادی از فرماندهان و اعضای این گردان‌ها را به اتهام مشارکت‌شان در حملات موشکی به منطقه الخضراء، بازداشت کردند.

تحولات و اعتراضات در لبنان هشتگ پربازدید دیگری است که در این برنامه بدان نیز پرداخته خواهد شد.

گفته می شود لبنان دیروز (جمعه) نیز شاهد تظاهرات در برخی مناطق در اعتراض به گرانی فاحش و سقوط شدید لیر بود که بر اساس گزارش «رویترز» طی هشت ماه اخیر ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

همچنین بر اساس گزارش‌ها ضمن اشاره به سخنان وزیر کشور لبنان در خصوص دست داشتن یک دستگاه امنیتی خارجی در پشت پرده به راه انداختن آشوب های امنیتی اخیر د ر11 ژوئن و پس از آن، بیان خواهد شد که معترضان بار دیگر مسیرها را از جمله اتوبان «الجیه» در بیروت بستند و نیروهای امنیتی در تلاش برای بازگشایی آنها هستند.

«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی و  اجرای محمد العامری ، امشب 7 تیر ماه ساعت 23:15 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: