به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، روز گذشته سیاوش گرجستانی در مراسم تشییع پیکر پدرش سیروس گرجستانی با قدردانی از حاضران و کسانی که در فضاهای گوناگون با این خانواده همدردی کرده‌اند، گفت: پدر همیشه شعرهایی را که برایش ارسال می‌شد در اتاقش نصب می‌کرد و آخرینش این بود آنچه از سرگذشت شد سرگذشت/ حیف که بی‌دقت گذشت اما گذشت/ تا که خواستیم یک دو روزی فکر کنیم/ بر در خانه نوشتند درگذشت

سیاوش گرجستانی ادامه داد: آخرین درد دل پدر به روز پیش از فوتش برمی‌گردد که با مخاطبی نابینا در خیابان برخورد کرده بود وایشان با حرف‌هایش خیلی پدر را احساسی کرده بود. وقتی به خانه بازگشت به من گفت این همه سال هیچ چیزی برایم با ارزش‌تر از احترام از جنس رفاقت نبود.

او با بیان اینکه پدرش همیشه با کلمه استاد مشکل داشته اضافه کرد: آخرین نصیحت پدر به من این بود که اگر می‌خواهی در این حرفه برایت اتفاقی بیفتد، بدان هیچ وقت شانس در خانه‌ را نمی‌زند. من تا امروز دویده‌ایم و تو هم باید بدوی و منتظر نشوی.

گفتنی است، مراسم خاکسپاری از ساعت 10 و 30 دقیقه صبح تا 11 و 30 دقیقه به طول انجامید و با خواندن نماز میت توسط حجت‌الاسلام فیضی به سرانجام رسید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: