یکی از ناگوارترین اخباری که هفته گذشته در مدل‌های مختلف منتشر شد ابتلای بسیاری از اهالی هنر و بازیگران سینما و تلویزیون به ویروس کرونا بود که نگرانی بسیاری را به جامعه هنری منتقل کرد.

خبر ابتلای بیماری بهاره رهنما به سرعت در خبرگزاری‌ها پیچید و بلافاصله منوچهر هادی در صفحه شخصی‌اش خبر از ابتلای خودش به بیماری کرونا داد. این ماجرا طولی نیانجامید که یکتا ناصر، همسر منوچهر هادی، نیز به کروناویروس مبتلا شد.

در روزهایی که خبر از برگزاری مراسم ازدواج پیمان قاسم‌خانی شنیده می‌شد او با تکذیب این خبر اعلام کرد مطمئن باشید اگر قرار باشد ازدواج کنم افراد نگران را مطلع می‌کنم این در حالی بود که مهدی ژوله روز قبل از این مطلب خبر از ابتلای پیمان قاسم‌‌خانی به بیماری کرونا داده بود.

در این میان کارگردان سریال توقیف شده شبکه سه نیز مبتلا شد تا تمام اتفاقات ناگوار برای فرزند رسول ملاقلی‌پور به یکباره رخ دهد.

بعد از سیروس گرجستانی بازیگر دوست‌داشتنی سینما، تئاتر و تلویزیون، سید جلال طباطبایی بازیگر دیگری از سریال "متهم گریخت"  که سابقه بازی در سریال‌هایی چون "شب‌های برره" را نیز در کارنامه دارد به دیار باقی  شتافت. خبرگزاری برنا برای این هنرمند فقید آرامش ابدی آرزو می‌کند.

اما در میان همه این اخبار بد، باخبر شدیم دو تن از بازیگران تئاتری سینمای ایران که سابقه درخشانی در صحنه نمایش داشته‌اند حالا تصمیم دارند با کارگردانی سینما تجربه دیگری را رقم بزنند. هفته گذشته باخبر شدیم حمید آذرنگ و ستاره اسکندری بعد از سال‌ها بازیگری حالا تصمیم دارند روی صندلی کارگردانی بنشینند. البته هر دو در دنیای تئاتر کارگردانی را تجربه کرده بودند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: