به گزارش گروه روی خط رسانه ها خبرگزاری برنا ؛ پس از مدت‌ها کش‌و‌قوس در باره تولید سریالی از رمان «جسدهای شیشه‌ای» نوشته مسعود کیمیایی، گویا قرار است طلسم کلید خوردن این محصول نمایش خانگی شکسته شود!

زمزمه ساخته شدن این سریال پیش از تولید فیلم سینمایی «خون شد» شنیده شد، موضوعی که قرار بود جواد نوروزبیگی با استفاده از منابع مالی، تهیه‌کننده‌اش باشد.

مسایلی که در روزهای جشنواره پیش آمد و کیمیایی ناچار شد از حضور در رویداد دولتی فجر، کناره‌گیری کند، اما به دلیل اصرار نوروزبیگی به حضور «خون شد» در این فستیوال، موضوع تولید سریال «جسدهای شیشه‌ای» را تا مدتها در ابهام بود.

ابهام در تولید این سریال نمایش خانگی، از دو‌-سه ماه پیش برطرف شد و بر اساس شنیده‌ها، اصرار بر تعجیل از سوی تهیه‌کننده -یعنی نوروزبیگی- بر ساخته شدن آن و آماده‌سازی برای پخش در زمستان امسال، شرایط کلید خوردن این سریال نمایش خانگی را مهیا کرده است.

گروه سازنده در تلاش هستند که برای سرعت بخشیدن به روال تولید این سریال، گروه دومی هم در تولید این مجموعه پیش‌بینی کنند تا سرعت آماده‌سازی سریال «جسدهای شیشه‌ای» برای پخش در زمستان امسال، بیشتر شود.

گفتنی‌ست مسعود کیمیایی رمان «جسدهای شیشه‌ای» را در سال ۱۳۸۰ و توسط نشر آتیه منتشر کرد.

این رمان از زمان انتشارش تا کنون ۲۶ بار تجدید چاپ شده که نشان از موفقیت این نوشته داستانی کیمیایی دارد.

قراراست بزودی مرحله پیش تولید این سریال با معرفی عوامل و بازیگران آغاز شود.

بانی فیلم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: