به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، حسین مولایی مجری برنامه «رضوان» دوشنبه با حاج محمود پارچه باف که از میهمانان ویژه برنامه رضوان میباشد و مسئول کارگاه ساخت ضریح امام حسین علیه السلام و ضریح عسگریین و ضریح شهدای کربلا و همچنین موکب اهالی قم میباشد گفتگو می کند.

موکب اهالی قم هر سال میزبان عزاداران حسینی (ع) در اربعین حسینی در کربلا است و از نقاط برجسته این موکب می توان به فعالیت های جهادی، کمک به سیل زدگان و مستمندان، فعالیت های فرهنگی اشاره کرد.

حاج محمود پارچه باف بعنوان میهمان ویژه برنامه رضوان از ساخت و انتقال و نصب ضریح مطهر امام حسین علیه السلام به کربلای معلی  با مجری برنامه به گفتگو می‌پردازد.

برنامه «رضوان» به تهیه کنندگی هادی سمیعی و کارگردانی رضا دهقانی با رویکرد تکریم پیر غلامان اهل بیت در دهه اول ماه محرم با مشارکت آستان قدس رضوی  ساعت 21:15روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

برنامه «رضوان» فصل اول خود را با هدف تکریم و پاسداشت خادمان و اساتید قرآنی در ماه پر برکت رمضان آغاز کرد و در فصل دوم  با فرا رسیدن ماه عزای سالار شهیدان به منظور تکریم و پاسداشت پیرغلامان و خادمان اباعبدالله (ع) تماشایی می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: