آثار نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه‌‌سازی «گرگ و میش» به نمایشگاه ‌گردانی بابک انالو به مدت ۱۳ روز روی دیوارهای گالری فرهنگسرای نیاوران در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

در این رویداد آثاری از هنرمندان نسل میانه و هنرمندان جوان که غالبا گرایشی هویتی به هنر ایرانی دارند در کنار هم قرار گرفته است

احسان ارجمند، فاطمه پاشا، ساوالان جماعتی، ابراهیم حقیقی، سارا راه انجام،حسن روح الامین، هادی روشن ضمیر، سیما شاهمرادی، ترانه صادقیان، حمیدرضا فتوحی، محمد هادی فدوی، نیلوفر قادری نژاد، میترا کاویان، مرتضی گودرزی، جمشید مرادیان، میثم نژاد رسولی، مرجان نعمتی، ناصر محمدی، داور یوسفی و آرمان یعقوب پور هنرمندانی هستند که در این نمایشگاه گروهی شرکت کرده اند.

در استیتمنت نمایشگاه‌ «گرگ و میش» آمده است:

«دنیای ما اکنون وضعیتی را تجربه می‌‌کند که دهه‌‌هاست برای بشر ناشناخته و تجربه نشده است و حتی این توهم را موجب شده بود که گویی دوران بیماری‌‌های همه‌‌گیر به تاریخ پیوسته است. اما حالا زخم عمیقی به زخم‌‌های جامعه اضافه شده و راه گریزی هم نیست. این شرایط تا مدت نامعلومی جاری خواهد بود و این خود بر دهشت بحران می‌‌افزاید … اما در این میانه هنرمندان بیش از پیش دیده شدند و گویا رسالت تاریخی هنر دوباره خودش را به رخ کشید؛ اگر بیاندیشیم که یکی از کارکردهای هنر کاتارسیس است و هنرمند نه به عنوان فرد که به عنوان روح آگاه زمانه و جامعه عمل می‌‌کند، این التیام‌‌بخشی و آگاهی‌‌افزایی در روزگار کرونا خودش را به نمایش گذاشت.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه تا ۲۷ شهریور ماه می‌توانند با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی در روزهای عادی از ساعت ۱۰ الی  ۱۹ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۹ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: