به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، شبکه نمایش در جدول پخش این هفته و در باکس منتخب ژانر به پخش فیلم های شاخص جنگی سینما پرداخته و نیز آثار براد پیت، بازیگر، را مرور می کند. همچنین فیلم «تعقیب سرد»، به عنوان فیلم جدید در باکس فیلم های جذاب پخش خواهد شد.

بنابراین گزارش، فیلم های جنگی «نامه هایی از یوجیما»، «کانی مانگا»، «آزادی خواه»، «جوخه»، «مهاجر»، «تی-۳۴» و «دشمن پشت دروازه ها» از شنبه ۱۵ تا جمعه ۲۱ شهریورماه در ساعت ۱۹ و در باکس منتخب ژانر از شبکه نمایش پخش می شوند .

این هفته و در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور آثار براد پیت می پردازد.

از شنبه ۱۵ تا جمعه ۲۱ شهریور ماه، به ترتیب فیلم های«مکزیکی»، «افسانه های خزان»، «شیطان درون»، «قاپ زنی»، «ماشین جنگ»، «بازی پول» و «به سوی ستارگان» با بازی این بازیگر در ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می شوند.

فیلم «تعقیب سرد» محصول ۲۰۱۹ در ژانر جنایی و درام ، فیلم جدید شبکه نمایش است که برای نخستین بار، پنجشنبه  ۲۰ شهریور ، ساعت ۲۳ پخش می شود .

در خلاصه این فیلم آمده است که: نلسون ( لیام نیسن ) راننده برف روبی است که در شهر نیز شناخته شده است و زندگی آرامی را در کنار همسرش گریس ( لورا درن ) سپری می کند. آنها پسری به نام کایل ( مایکل ریچاردسون ) دارند که پسر جوان و جسوری به نظر می رسد. اما زمانی که پلیس خبر می دهد که کایل به دلیل زیاده روی در مصرف مواد مخدر از دنیا رفته، تمام معادلات تغییر می کند.

شبکه نمایش، همچنین در ساعت ۱۳ جمعه ۲۱ شهریورماه و در روز سینما فیلم «ابر و آفتاب» ساخته محمود کلاری را پخش می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: