به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، «طبیب»؛ برنامه طبیب امروز شنبه ۲۲ شهریورماه میزبان متخصص طب ایرانی بود و به متخصص طب ایرانی بوده و به سوالات مخاطبین پاسخ خواهد داد و همچنین با حضور پزشک روانشناس، موضوع پیشگیری از استرس در شرایط کرونا را بررسی خواهد کرد.

«طبیب» که هر روز پذیرای یک پزشک و تخصص ویژه است و یک موضوع پزشکی خاص را بررسی می‌کند فردا یکشنبه‌ ۲۳ شهریور ماه میزبان متخصص عفونی بوده و موضوع زندگی در شرایط کرونا و آخرین خبرها درباره ی واکسن کرونا را مرور خواهد کرد و پزشک فیزیوتراپیست با موضوع درد های ناگهانی در عضلات و ‌پیشگیری از آن در برنامه حضور خواهد یافت.

همچنین در روز دوشنبه ۲۴ شهریورماه متخصص متخصص دردهای زانو با موضوع  پاسخگویی به سوالات مردم در مورد زانو و مسایل آن و همچنین پزشک متخصص سونوگرافی و رادیو لوژی با موضوع پیشگیری از انجام سونوگرافی بی دلیل مهمان آنتن شبکه سه در برنامه «طبیب» خواهند بود.

«طبیب» همچنین در روز سه شنبه ۲۵ شهریورماه پذیرای متخصص و جراح چشم پزشکی با موضوع جلوگیری از پیر چشمی و پزشک متخصص مغز و اعصاب و فوق تخصص اختلالات خواب با موضوع راههای پیشگیری از بیخوابی در طبیب حضور خواهند یافت.

برنامه تلویزیونی «طبیب» در روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه میزبان دکتر انوشه با موضوع  چالشهای زندگی زناشویی در شرایط فعلی خواهد بود.

بخش معرفی دمنوش‌ها و غذاهای ارزان و پر خاصیت، آیتم ورزش در خانه، گزارش از سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با مسایل روز پزشکی و نگاهی آماری به وضعیت کرونا در کشور از دیگر بخش های هر قسمت «طبیب» است.

این برنامه گفتگو محور با هدف اطلاع‌رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت  و درمان هر روز میزبان متخصصان رشته‌های مختلف پزشکی  می باشد که به تهیه کنندگی علی زاهدی تولید شده و اجرای آن برعهده پیمان طالبی است.

«طبیب» هر روز از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۱ صبح به مدت ۶۰ دقیقه بصورت زنده از آنتن شبکه سه پخش می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: