به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، مجید آخوندی معاون سیاسی سازمان صداوسیما به حکم عبدالعلی علی عسگری به سمت ریاست ستاد انتخابات این سازمان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی‌شهر و روستا و اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

عبدالعلی علی عسگری رییس سازمان صداوسیما در این حکم، اطلاع رسانی به موقع، دقیق، صحیح و مستمر با رعایت اصل بی طرفی، تولید برنامه‌های متنوع و جذاب به منظور افزایش آگاهی عمومی و زمینه سازی مناسب برای حضور پرشور آحاد ملت ایران در پای صندوق های رای و برگزاری انتخاباتی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی را از راهبردهای رسانه ملی برشمرد.

وی در این حکم انتظارهای خود از این ستاد را اینگونه عنوان کرد که ضمن هدایت، ایجاد هماهنگی و بهره گیری بهینه از همه ظرفیت های سازمان در تحقق اهداف ترسیم شده، نظارت بر حسن اجرای این سیاست ها اهتمام جدی به عمل آید.

طبق حکم رییس سازمان صداوسیما، مجید آخوندی می‌بایست نتایج ارزیابی‌ها و تحلیل های رویدادهای مرتبط با انتخابات، تصمیم‌های نهایی در مقاطع مختلف، اقدام‌های صورت گرفته و نتایج نظارت بر عملکرد بخش های مرتبط سازمان را به صورت متناوب به عبدالعلی علی عسگری گزارش دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: