به گزارش گروه فرهنگ وهنر خبرگزاری برنا، این برنامه به تهیه کنندگی حسین الشیماری با اشاره به تلاش های بنیامین نتانیاهو برای برگزاری انتخابات زودهنگام به بررسی واکنش بنی گانتز نسبت به برگزاری انتحابات زودهنگام و بالاگرفتن اختلافات میان این دو از زمان تشکیل ائتلاف می پردازد.

در ادامه این برنامه ضمن مروری بر سخنان بنی گانتز درخصوص  نتانیاهو  و اقدامات وی، احتمال انحلال پارلمان رژیم صهیونیستی در پی تصویب نشدن قانون بودجه این رژیم مورد واکاوی قرار می گیرد.

این برنامه همچنین با اشاره به تاثیر همه گیری ویروس کرونا بر افزایش اختلافات در میان اعضای کابینه رژیم صهیونیستی، ادامه محدودیت‌های کرونایی و تعطیلی مشاغل و تبعات آن در اراضی اشغالی از جمله راه افتادن تظاهرات علیه کابینه رژیم صهیونیستی را مورد نقد و گفت و گو قرار خواهد داد.

افزایش نارضایتی و اعتراضات در اراضی اشغالی به دلیل فسادهای مالی نتانیاهو و بحران اقتصادی رژیم صهیونیستی و درخواست معترضان نسبت به استعفای وی از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه است.

«داخل اسرائیل» چهارشنبه 26 شهریور ساعت 09:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت 22:00 ، پنجشنبه ساعت 16:00، جمعه ساعت 20:00، دوشنبه ساعت 19:20 و سه شنبه ساعت 22:00 پخش خواهد شد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: