به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این جشنواره که در شهر جیپور هندوستان برگزار شد، به‌دلیل شرایط کرونایی هفتمین دوره خود را به صورت آنلاین برگزار کرد.

بنا بر این گزارش فیلم کوتاه «تعدیل» در ایام برگزاری آنلاین جشنواره و در رقابت با فیلم‌هایی از دیگر کشورهای جهان در مراسم اختتامیه که ۲۵ سپتامبر (جمعه ۴ مهرماه) برگزار شد، توانست جایزه ویژه جشنواره را از خود کند.

فیلم کوتاه «تعدیل» با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در مورد دو دوست و همکار است که یک اتفاق آنها را در موقعیت عجیبی قرار می‌دهد.

در این فیلم زانیار لطفی به‌عنوان تصویربردار و تدوینگر، فردین ملاسلیمی صدابردار، سمیرا فقیه سلیمانی به عنوان منشی صحنه، مهران سروری دستیار کارگردان، ثنا شریعتی به عنوان دستیار تصویربرداری و عزیز نعمتی، سمیه رحیمی، سوران رضوانی‌زاده، شاداب کوکبی، آرسام حسین پناهی، نیها شیخی به عنوان بازیگر کیوان سروری را یاری کرده‌اند.

کیوان سروری متولد سال ۱۳۶۸ سنندج دانشجوی کارشناسی سینما است. از سال ۱۳۸۷ فیلم‌سازی را شروع کرده و تاکنون ۴ فیلم کوتاه و ۳ مستند کوتاه ساخته است. اولین فیلم کوتاه او با عنوان «جنگ یا صلح» توانست علاوه بر حضور در جشنواره فیلم کوتاه تهران در سال ۱۳۹۲، جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان؛ نماز و کار همدان و چندین جشنواره داخلی دیگر جوایزی را نیز کسب کند.

حضور در ۴۰ جشنواره‌ خارجی از جمله ایتالیا؛ اسپانیا، بلغارستان، امریکا، استرالیا، هند و ... و برنده لوح تقدیر در جشنواره‌های بلغارستان و استرالیا از دیگر موفقیت‌های این هنرمند محسوب می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: