به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، در هفته ششم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده گلاره عباسی مجری و راوی خواهد بود. در این برنامه عباسی میزبان مرتضی سپهوند قهرمان رشته ورزشی بوکس است. سپهوند اولین بوکسور ایرانی است که توانست از طریق موفقیت در مسابقات جهانی، جواز شرکت در المپیک را کسب کند.

سپهوند زندگی آرام و موفقی داشت و در فدراسیون بوکس لرستان مشغول فعالیت بود تا اینکه در تیر ماه 99 در یکی از محله‌های خرم آباد اشرار با چاقو و قمه به او حمله کرده و عصب‌های صورت او را پاره کردند و شرایط سختی برایش پیش آوردند. سپهوند در این درگیری با اینکه توان فیزیکی بالایی داشت از قدرتش برای آسیب رساندن به اشرار در جهت دفاع از خود استفاده نکرد. دیگر مهمان برنامه  صدیقه حاجی قاضی دادگستری است. حاجی در این بخش از برنامه درباره پرونده‌هایی صحبت خواهد کرد که تنها ناشی از عدم کنترل خشم بوده‌اند و یک عمر دردسر و عذاب را برای فرد مجرم و خانواده‌اش به همراه داشته‌اند.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: