به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، « فراتر از تصویر» که یک برنامه هفتگی است، این هفته به بررسی دیدگاه اسلام در مورد توبه و تأثیرات و نتایجی که توبه بر افراد و جامعه دارد و نمونه هایی در فیلم ها و سریال های ایرانی می پردازد تا برای بینندگان غیرمسلمان و اسپانیایی زبان بیشتر قابل فهم باشد.

 در این برنامه همچنین مطرح می شود در تمام اعتقادات و آیین های جهان، ممکن است در صورت ارتکاب هر گناه یا خطایی، از عمل ناشایست خود توبه کرده و از خداوند طلب بخشش کنند. توبه در واقع یک انقلاب درونی است، انقلابی برای بازگشت به شخصیت ما، و تجدیدنظر در مورد اینکه چه کسانی هستیم.

در فصل قبلی«فراتر از تصویر»در مورد مسئله توبه و استغفار خداوند از دیدگاه اسلامی بحث شد. در این فصل، در مورد تأثیرات و عواقبی که توبه بر افراد و جامعه دارد، صحبت می شود.

« فراتر از تصویر » محصول شبکه هیسپان تی وی با اجرای مهدیه اسماعیل پور،  و در قالب گفت و گو محور، روز سه شنبه ساعت 4 صبح  به وقت تهران به مدت 25 دقیقه پخش و تکرار آن همان روز  ساعات 7 ،11و20 و روز چهارشنبه ساعت 13 برای مخاطبان اسپانیایی‌زبان شبکه هیسپان تی وی به روی آنتن می رود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: