به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا،  محمدحسین صادقی، تهیه‌کننده انیمیشن «لوپتو» با اشاره به این که لوپتو به جشنواره سی و سوم فیلم کودک ارائه شد است، ادامه داد: این انیمیشن قرار بود دربرنامه اکران ٩٩ قرار بگیرد و اکران شود که متاسفانه با تعطیلی سینماها هنوز برنامه اکران آن مشخص نشده است.

«لوپتو» یکی انیمیشن موزیکال است با فضای کمدی و طنز، ما سعی کردیم یک فیلم جذاب برای مخاطبین کودک و نوجوانان و خانواده ها باشد که یک خانواده بتواند با دیدن آن لذت ببرد.

او در خصوص جشنواره امسال نیز عنوان کرد: این جشنواره جشنواره خیلی مهمی در حوزه کودک است و امسال امیدوارم با شرایط جدید بتواند نقش موثری را برای معرفی آثار کودک فراهم کند زیرا ما در حوزه کودک همیشه با مشکل مواجه هستیم مخصوصا در شرایط اکران و انیمیشن ها نیز شرایط سخت‌تر دارند و امیدوارم که اتفاقات مثبتی رخ بدهد.

او افزود: امیدوارم که جشنواره امسال با شرایط جدیدی که دارد بتواند موفق باشد.

در خلاصه داستان این انیمیشن بلند سینمایی آمده است که: آقای کمالی صاحب یک آسایشگاه است که با یاد دادن ساخت اسباب بازی به بیماران خود ، آن‌ها را درمان می‌کند. اسباب بازی‌های ساخته شده توسط بیماران چون خلاقانه‌اند، بین کودکان محبوبیت زیادی دارند. به دلایلی کارگاه اسباب بازی تعطیل می‌شود. حال بیماران وخیم و آقای کمالی بسیار ناامید و غمگین می‌شود فرشته‌ای که به آدم‌های غمگین و ناامید، امید می‌دهد، سعی در حل مشکلات و بازگشایی آسایشگاه اسباب بازی دارد.

منبع: ایلنا

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: