پنجاه‌ویکمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» شنبه شب حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته هشتم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده افشین زی‌نوری  مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه افشین زی‌نوری میزبان دو برادر به نام‌های وحید و حامد مستان است. برادرهایی به شدت متفاوت از هم اما همدل و حامی یکدیگر. وحید سابقه اعتیاد و بارها اوردوز بخاطر استعمال مواد مخدر را دارد، شاید از نظر بسیاری زندگی این جوان تباه و به پایان رسیده بود اما برادر بزرگ‌تر حامد اینطور فکر نمی‌کرد. حامد با حمایت، صبوری و تلاشی ستودنی برادر کوچک‌تر را از دره‌ای عمیق نجات داد. حالا وحید نه تنها اعتیاد را ترک کرده، که به ورزشکاری پرتوان تبدیل شده است که قله‌های مهم ایران و جهان مانند دماوند، سبلان و آرارات را فتح کرده است. اینروزها وحید شاغل است و قهوه خانه‌ای سنتی را راه‌اندازی کرده و با درآمد آن امرار معاش می‌کند. روایت خاطرات جالب و جذاب این برادرهای متفاوت اما همدل و مهربان را امشب در «مکث» ببینید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: