به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا،  برنامه«سرمایه» جمعه25 مهر ماه میزبان مهدی سوری و عباس حقانی نسب از کارشناسان ارشد بازار سرمایه و بورس خواهد بود.

در این برنامه در رابطه با اساسی ترین و ریشه ای ترین  مشکلات  بازار سرمایه  بورس  که به ضرر مردم و خود بازار  تمام می شود گفتگو می شود و راهکارهای آن نیز بررسی می شود.

همچنین،موضوعاتی همچون سیاستهای کنترلی بازار سرمایه  چگونه ارزیابی می شود، چرا بازار اولیه کسب و کارهادر بازار سرمایه فعال نیست، آیا  نوسانگیری  از مردم صحت دارد، نقش فعالان فضای مجازی  چگونه ارزیابی می کنید و بررسی عرضه سهام عدالت بصورت خرد در بازار و آسیب آن به بازار،در این برنامه پرداخته می شود.

در ادامه دکتر مرتضی عباد مدیرعامل شرکت بین‌المللی توسعه سرمایه آرتام ز ارومیه مهمان اسکایپ برنامه هستند که در خصوص موضوعات برنامه نقطه نظراتی را ارائه می دهند.

برنامه«سرمایه»راههای مختلف سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه مانند مسکن، بورس،طلا و ... بررسی می کند و با نقد و بررسی و شفاف سازی درباره مسائل جاری در بازارهای مختلف،اطلاعات به روز و موثق در اختیار بینندگان برنامه قرار خواهد داد.

برنامه«سرمایه» به تهیه کنندگی پرتو رضایان و با اجرای ناصر خیرخواه و کارگردانی میثم نظیمی جمعه ها ساعت 21 از شبکه هفت سیما پخش می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: