به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، سریال رادیویی«مسافر ویژه» به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از رادیو نمایش نیز پخش می‌ شود.

 فرشاد آذرنیا، تهیه کننده این سریال رادیویی گفت: سریال رادیویی«مسافر ویژه» نوشته بهرام صادقی مزیدی، قصه ای آشنا با پرداختی زیبا دارد و درباره پدری است که می خواهد جهیزیه کاملی برای دخترش تهیه کند، اما دستش تنگ است و خیلی اتفاقی به پول می رسد که این باعث شک از طرف همسرش می‌ شود.

وی درباره نحوه تهیه کنندگی این سریال توضیح داد: شخصیت اصلی این نمایش یک راننده تاکسی است، پس چالش من برای افکت ها معلوم است،  تمام حالات ممکن که در یک اتومبیل اتفاق می افتد. از طرفی چون با یک خانواده سنتی ایرانی مواجهیم و پسر و دختر این خانواده امروزی هستند، انتخاب موسیقی کار هم کمی مشکل بود.

 آذرنیا در پایان تأکید کرد: نکته مثبت کار روان بودن متن و انتخاب خوب بازیگران توسط کارگردان، حمید منوچهری بود. در سریال رادیویی«مسافر ویژه» احمد گنجی در نقش پدر و راننده تاکسی، صفا آقاجانی در نقش همسر او و سیما خوش چشم و محمدرضا قلم بر در نقش فرزندانشان به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین ایوب آقاخانی، مهرخ افضلی، مونا صفی، حمید یزدانی ابیانه و عبدالعلی کمالی از دیگر بازیگران این نمایش رادیویی هستند.

این سریال رادیویی به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، صدابرداری مجید آیینه و افکتوری محمدرضا قبادی فر از روز یکشنبه، بیست و هفتم مهر ساعت 1 بامداد از رادیو نمایش پخش می‌ شود و ساعت 22:30 دقیقه به روی آنتن رادیو تهران می رود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: