به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این مجموعه تلویزیونی در 34 قسمت به تهیه کنندگی مجید مولایی و کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد ساخته شده است.

«بانوی عمارت» یک اثر ملودرام عاشقانه و تاریخی است که در نوزدهمین جشن حافظ در سال 1398 در چند عنوان از جمله بهترین مجموعه تلویزیونی، بهترین فیلم نامه، بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن تلویزیونی توسط هیئت داوران جشنواره برگزیده و صاحب عنوان شد.

داستان سریال، مقطعی از دوران قاجار را روایت می‌ کند که در این بستر مهم ترین حادثه سیاسی آن زمان یعنی ترور «ناصرالدین شاه» به دست «میرزا رضا کرمانی» به وقوع پیوسته است. ماجراهایی که زندگی و عشق فخر الزمان و شازده ارسلان قاجار و اطرافیانشان را دچار تلاطم می‌ کند...

حسام منظور، مریم مومن، پانته آ پناهی‌ ها، نیکی نصیریان، اندیشه فولاوند، غزل شاکری، رامتین خداپناهی، شبنم فرشادجو، علیرضا شجاع نوری، رضا نجفی، مینا وحید، مجید سعیدی و پاوان افسر بازیگرانی هستند که به نویسندگی احسان جوانمرد در «بانوی عمارت» نقش آفرینی کرده اند.

مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» از یکشنبه بیست و هفتم مهر از ساعت 19، به وقت تهران از کانال آذری شبکه سحر پخش می‌ شود و بازپخش آن روز بعد ساعت 7 روی آنتن می رود.

«بانوی عمارت» با مدیریت دوبلاژ نادر حمیدی شفیق به آذری دوبله شده است و در 36 قسمت راوی داستان‌ های یک عمارت قجری و بانوی آن است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: