به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، برنامه «سرمایه»، برنامه تلویزیونی «سرمایه» این جمعه ۹ آبان ماه، به بررسی انتخابات آمریکا و تاثیر آن بر بازار سرمایه و بورس می‌پردازد.

احمد جانجان کارشناس بازار سرمایه، سیدعلی طباطبایی مدرس و کارشناس بازار سرمایه و سینا رهبر کارشناس ارشد بازار سرمایه جمعه ۹ آبان ماه مهمان برنامه «سرمایه» خواهند بود.

با توجه به نوسانات بازار و قیمت ها و بالارفتن قیمت دلار و خودرو در این برنامه، چشم انداز بازار و صنایع بورسی مانند خودرو، واگرایی بین دلار و بازار، ارزیابی میزان تورش رفتاری یا بیش واکنش سهامدار خرد و کلان، روند کند اداری در سازمان بورس بر امور شرکت‌ها، افزایش سرمایه و موانع رشد سود شرکت‌ها بررسی می‌شود.

همچنین با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تاثیر این انتخابات بر بازار یکی از موضوع‌های مورد بحث برنامه جمعه شب است.

برنامه «سرمایه» راه‎های مختلف سرمایه‌گذاری در بازارهای سرمایه مانند مسکن، بورس، طلا و … بررسی می‌کند و با نقد، بررسی و شفاف‌سازی درباره مسایل جاری در بازارهای مختلف، اطلاعات به روز و موثق را در اختیار بینندگان برنامه قرار می‌دهد.

مخاطبان برنامه «سرمایه» می‌توانند از طریق آدرس sarmaye_tv@ با این برنامه در ارتباط باشند.

برنامه «سرمایه» به تهیه‌کنندگی پرتو رضایان، با اجرای ناصر خیرخواه و کارگردانی میثم نظیمی جمعه‌ها ساعت ۲۱ از شبکه هفت سیما پخش می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: