به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، با شروع هفته باشکوه وحدت و سالروز میلاد رسول مهربانی ها؛ حضرت محمد (ص)، کشورهای هند و پاکستان همچون گذشته با حضور در خیابان ها و اماکن عمومی به نعت خوانی(مداحی) رسول اکرم (ص) می پردازند.

اهمیت برگزاری مراسم جشن هفته وحدت امسال با توجه به اهانت های اخیر در غرب به ویژه فرانسه نسبت به حضرت رسول (ص)، علی رغم محدودیت های کرونایی، در این برنامه از «نگاه هفته» با حضور کارشناسانی از این دو کشور بررسی خواهد شد.

بررسی سیره نبوی به عنوان محور اتحاد و همدلی میان مسلمانان، لزوم ایجاد همبستگی میان مسلمانان و پرهیز از عوامل ایجاد تفرقه، نقش رسانه ها در این باره، اقدامات لازم برای ایجاد اتحاد و یکپارچگی میان دو کشور هند و پاکستان از جمله موضوعاتی است که در این برنامه طرح و به آنها پاسخ داده خواهد شد.

نقش تخریبی بیگانگان در جلوگیری از اتحاد و شیوه های مختلف آنان در ایجاد نفاق و نیز دلایل ترس آنان از اتحاد مسلمانان از دیگر مباحث مطروحه و مورد بحث خواهد بود.  

«نگاه هفته» به تهیه کنندگی محسن محسنی و اجرای عظیم سبزواری امشب، یکشنبه 11 آبان، ساعت 19:30 دقیقه به وقت تهران به طور زنده به روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر خواهد رفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: