به گزارش برنا، صادق زنگنه دبیر جشنواره «نشان سلیمانی» ضمن اعلام این مطلب افزود: به دلیل تقاضای مردمی و دانشجویان مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا بیست و سوم آبان ماه تمدید شد.

وی ادامه داد: با در نظر گرفتن اینکه آثار زیادی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و برای داوری آثار نیز باید زمان کافی وجود داشته باشد ، این جشنواره دیگر تمدید نخواهد شد و علاقه مندان تنها تا بیست و سوم آبان ماه فرصت دارند آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی http://radionamayesh.ir/ ارسال کنند.

زنگنه خاطرنشان کرد: در بخش حرفه ای، آثار زیادی از مراکز استان ها، شبکه های رادیویی معاونت صدا و همچنین  رادیوهای برون مرزی به دبیرخانه این جشنواره رسیده است که در ۸ بخش با یکدیگر رقابت می کنند.

دبیر جشنواره «نشان سلیمانی» تاکید کرد: رقابت اصلی در بخش شرکت کنندگان مردمی بوده که از آن استقبال زیادی شده مخصوصا در بخش ساختار آزاد «پادکست» که بیشتر از سایر بخش ها اثر دریافت کرده است.

زنگنه عنوان کرد: آثار ازروز شنبه بیست و چهارم آبان ماه برای هیات داوران ارسال می شود، پس از آن درمرحله اول، آثار راه یافته به مرحله نهایی اعلام می شود و در ششم دی ماه نیز کاندیدهای نهایی اعلام خواهند شد و در نهایت روز ۱۳ دی ماه، همزمان با سالروز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مراسم اختتامیه برگزار می شود.

دبیر جشنواره «نشان سلیمانی » در پایان گفت: همچنین گلچینی از آثار رسیده به این جشنواره در رادیو مقاومت که به زودی افتتاح می شود، پخش خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: