به گزارش برنا، در جلسه‌ای که روز چهارشنبه ۲۱ آبان‌ماه در تماشاخانه سرو و با حضور رحمان سیفی‌آزاد، سعید نجفیان و خیرالله تقیانی‌پور به‌عنوان اعضای هیئت انتخاب بخش صحنه‌ای برگزار شد، اعضای هیئت انتخاب ضمن ابراز رضایت از کیفیت آثار منتخب و تشکر از حضور متعهدانه و ارزشمند کلیه گروه‌های شرکت‌کننده در این بخش با توجه به شرایط کرونا در کشور، پس از بحث و بررسی درباره آثار، اسامی برگزیدگان نهایی را به شرح ذیل و بدون اولویت معرفی کردند.

۱- نمایش «خاطرات خانه‌ای که نیست» نویسنده: کامران شهلایی، کارگردان: امین اشرفی (تهران)

۲- نمایش «قاسم غریب» ن: اسماعیل سلیمانیان، ک: محمد فروزانی (فارس)

۳- نمایش «لیلیت» ن: محمدرضا شاه‌مردی، ک: محمدرضا شاه‌مردی   (قم)

۴- نمایش «آمده بودیم اینجا بمیریم»   ن: مریم منصوری، ک: مریم منصوری (تهران)

۵- نمایش «نقطه آبی در میان حافظه‌ای کبود» ن: وحید آبرود، ک: پاشا بدرود (یزد)

۶- نمایش «یزله» ن: محسن رحمانی ک: مهدی ملاک (قم)

۷- نمایش «موج» ن: سجاد منصوری ک: سجاد منصوری (کرمان)

۸- نمایش «و ناگهان باران» ن: احسان روحی، ک: محمد صفی‌آبادی (خوزستان)

 ۹- نمایش «پُلُتیک» ن: کوروش شاهونه، ک: کوروش شاهونه (تهران)

۱۰- نمایش «سیمرغ» ن: محمود مهدوی، ک: اکبر صادقی (اردبیل)

۱۱‐ نمایش «قره‌نی» ن: سیروس همتی، ک: علی‌ المعلی (تهران)

۱۲- نمایش «به‌صرف چای و گلوله» ن: یلدا منتظری، ک: یلدا منتظری (تهران)

۱۳- نمایش «آواز سنگ غمگین» ن: پدرام رحمانی، ک: پدرام رحمانی(آذربایجان غربی)

۱۴- نمایش «یک قاب هزار خاطره» ن: منوچهر اکبرلو، ک: حمیدرضا ملاحسینی (تهران)

۱۵- نمایش «ایستاده چون سرو به تماشای خورشید» ن: هاشم پورمحمدی، ک: مرتضی اسدی‌مرام   (کرمانشاه)

۱۶- نمایش «کجایی ابراهیم» ن: لیلی عاج، ک: لیلی عاج (تهران)

۱۷- نمایش «میرآشکار» ن: بهناز دوستی، ک: حمیدرضا هراسانی (مازندران)

۱۸- نمایش «بیداری به‌وقت خون» ن: احسان جانمی، ک: احسان جانمی(اصفهان)

۱۹- نمایش «آنجا که آب ما را می‌برد» ن: فرهاد ارشاد، ک: محمدصادق علی‌پور (فارس)

۲۰- نمایش «سرد سرخ تبریز» ن: نیما حسن‌بیگی، ک: میرحجت(امیر) حجازی (آذربایجان شرقی)

۲۱- نمایش «تن‌ها» ن: علی‌رضا معروفی، ک: علی‌رضا معروفی (البرز)(مشروط)

۲۲- نمایش «سگک» ن: کهبد تاراج، ک: رضا بهرامی (تهران)(مشروط)

۲۳- نمایش «سردرگمان سرگردان» ن: محمدصادق اسدی، ک: محمدصادق اسدی (تهران)(مشروط)

۲۴- نمایش «برونسی» ن: مرتضی شاه‌کرم، ک: مرتضی شاه‌کرم (تهران)(مشروط)

۲۵- نامه‌ای «برای دخترم سهراب» (برگزیده جشنواره فتح خرمشهر) ن: طیبه نیک‌آزاد، ک: علی حیدری (خوزستان)  

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح آذرماه سال جاری و با دبیری حمید نیلی برگزار خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: