به گزارش برنا، به دنبال رسانه ای شدن ابتلای پرویزپورحسینی به کوید 19 مدیر عامل مؤسسه هنرمندان پیش‌کسوت از بهبودی حال عمومی او خبر داد. 

وی با اشاره به  گذشت دو، سه روز از بستری شدن پرویز پورحسینی در بیمارستان فیروزگر به سبب ابتلا به کرونا گفت: طبق گفته پرشک معالج؛ این هنرمند به دلیل نداشتن بیماری زمینه‌ای، حال عمومی‌اش پس از آغاز درمان خوب توصیف شده است.

نیک‌نام حسینی‌پور عصر پنج‌شنبه گفت: به‌محض مطلع شدن از بستری شدن پرویز پورحسینی بازیگر نام‌آشنا و پیش‌کسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون کشور در بیمارستان فیروزگر به سبب ابتلا به ویروس کرونا مراتب پیگیری برای جویای احوال شدن از این بازیگر پیش‌کسوت را در دستور کار قرار دادم.

وی ادامه داد: در صحبت با مسئولان بیمارستان و پزشک معالج این هنرمند متوجه شدم که او در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است اما خوشبختانه حال عمومی این هنرمند خوب توصیف شده است.

حسینی‌پور یادآور شد: طبق صحبت‌های پزشک معالج باتوجه به آنکه خوشبختانه پرویز پورحسینی بیماری زمینه‌ای نداشته، طی دو، سه روز گذشته با شروع روند درمان بدن او خیلی سریع به داروها پاسخ مثبت داده و حال عمومی او خوب است.

مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیش‌کسوت با بیان آنکه تمامی مراحل درمان و روند رسیدگی به این بازیگر پیش‌کسوت از طریق این مؤسسه پیگیری خواهد شد ، ابراز امیدواری کرد که در سایه لطف پروردگار، دعای مردم و تلاش گروه پزشکی هرچه سریع‌تر شاهد انتقال این هنرمند کشور از بخش مراقبت‌های ویژه به بخش عمومی و در نهایت بهبودی و سلامت کاملش باشیم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: