به گزارش برنا، در برنامه امشب «دست در دست» سلمان فرخنده علاوه بر گفتگو با سوگل طهماسبی از دو بانوی نیکوکاری میزبانی می کند که در گروه جهادی شهید سیدضیا حسینی در منطقه 16 خزانه بخارایی از هر کمکی برای یاری به همنوع دریغ نمی ‌کنند.

این مهمانان نماینده گروهی چهل نفره هستند که 9 سال سابقه خدمت در این منطقه را دارند و اقداماتی  مثل تهیه جهیزیه،کارگاه تولید ماسک، آموزش پیشگیری کرونا در محله ها، پزشکیاری و ... از جمله خدمات آنهاست.

گفتنی است  «دست در دست» در 15 قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌پردازد که در بزنگاه‌های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌اند. این افراد که می‌توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌شده‌ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران  شیوع کرونا گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده، علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌‌‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و ... به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می پردازد.

تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در خیر پیش قدم بوده‌اند، پویش مردمیبا محوریت ارسال داستان هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری روانه آنتن می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: