به گزارش برنا، دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، آثار و اسامی هیئت‌داوران بخش‌های «تله‌فیلم»، «کوتاه داستانی»، «پویانمایی» و «نماهنگ» این رویداد سینمایی را اعلام کرد.

بنابر اعلام دبیرخانه، جلیل عرفان‌منش، احمد مرادپور، علی روحانی، علیرضا سجادپور و عبدالله باکیده در بخش «تله فیلم»، علی سبزواری، جواد مزدآبادی، سعید پوراسماعیلی، محمد حمزه‌ای و عبدالعلیم طاهر در بخش «کوتاه داستانی»، علی نوری اسکویی، بهرام عظیمی، جمشید خوشدل، حسین نوری و ماریا پومیه در بخش «پویانمایی» و مجید اخشابی، رضا بهارانگیز، حبیب خزایی‌فر، رامین حیدری فاروقی و شیخ علی ظاهر در بخش «نماهنگ»، اعضای هیئت‌داوران بخش «مسابقه اصلی» تشکیل می‌دهند.

این سو آن سو (لیدا فضل)، ناجی (سجاد اسماعیل بیگی)، بالانس (برزان رستمی)، پر (هادی امیری و رها فرجی)، پدر (محمد کیوان‌مرز)، سنگهای سپید (فاطمه حسنی)، کاش... (هادی امیری و رها فرجی)، C-19 (حسن دهقانیان)، فرمانروای آب (مجید اسماعیلی)، وقتی پروانه‌ها دستخوش جریان باد می‌شوند (حنانه واحدی)،

BLEUET (Amaury d’Arcangues, Paul Calvier, Léa Rocton, Thomas Ruiz)

winter memories (zahra kababian, Amir mahdi safdari )

The March of the Missing(Marcos Almada Rivero)

(Dayang Chen) BREAKFREE

The Peculiar Crime of Oddball Mr Jay (Bruno Caetano)

در بخش «پویانمایی» با هم رقابت می‌کنند.

آوازهای باد (محسن سوهانی)، خط مقدم (بهرام صادقی)، مجنون بی‌لیلی (جهانبخش سلطانی)، مدیترانه (هادی حاجتمند)، تو میمانی (حمید بهمنی)، شکلات تلخ (روح‌الله ظریف حسین‌زاده)، ریشه‌ها (محمدرضا معینی)، دیپورت (سید سجاد حسینی)، اینجا خانه من است (خیرالله تقیانی‌پور)، فرمانده (علی عطشانی)، امان‌نامه (محمد علیمهری) و فرزند زمین (مژگان بیات) در بخش «تله‌فیلم» داوری می‌شوند.

در بخش «کوتاه داستانی» نیز، سکوت (عمار خطی)، کارت قرمز (محمدامین رهبر)، از طرف لیلا (مجتبی اسپنانی)، باغ بهشت (حسن نجفی)، ماکاروف (سید سجاد قافله‌باشی)، معبر (علی جعفرآبادی)، برادر (مهدیه محمدی)، من امریکایی هستم (امید میرزایی)، مثلاً فیصل (امیررضا زرین‌بخش)، ئاکام (حسن میرزا محمدی)، جبران می‌کنم (جمال احمدی)،

  / Prisoner & Jailer (Muhannad Lamin)

Subjection(ALIREZA MIRZAEI)  

 Dreams Under the Rubble (mohammed Khalil)

On The Border (Tynchtyk Abylkasymov)

حضور دارند.

در بخش «نماهنگ» نیز، خاک مهرآبین (جواد اشرفیان)، میریم بالا بالاتر (مجید رستگار و صادق لطفی‌زاده)، کنارت می‌مانم وطن (آرش بختیار)، پرواز خاموش (امیرحسین بزرگ زادگان)، فتح غریب (عباس یوسفی) مردم عاشق (مصطفی هیودی)، گندم (ابوذر حیدری)، وطنم (مهدی اسعدی) شب بارانی (امیر شاملو)، خانه زاد (سجاد معارفی)، خونه ملت (داود احمدی)، بزک (داورد احمدی)، کنار هم باشیم (محمدرضا ملاعباسی) ، TRUMP ET (AMIN HAGH SHENAS) Compassion (Vignesh Vyas)با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: