به گزارش برنا، پویا سرایی از آهنگسازان، نوازندگان و مدرسان موسیقی ایرانی در یادبود چهلمین روز درگذشت استاد محمدرضا شجریان قطعه «ققنوس» را در دو قالب صوتی و تصویری منتشر کرد. در این قطعه علیرضا کلیایی شاعر، پویا سرایی آهنگساز و سالار عقیلی به عنوان خواننده حضور دارند.

پویا سرایی درباره این تک آهنگ توضیح داد: این اثر توسط من به سالار عقیلی با انگیزه تولید اثری به مناسبت چهلمین روز درگذشت استاد شجریان و ادای دین به این هنرمند ارزشمند موسیقی ایرانی پیشنهاد و خوشبختانه با استقبال خوب این خواننده نیز مواجه شد. در این راه علیرضا کُلیایی نازنین هم با بهترینِ اشعار خود همراه ما شد. به هر حال تصور می کنم سالار عقیلی علی رغم تالمات روحی ناشی از فوت پدر بزرگوارش، بهترینِ خود را برای هدیه به مردم ایران نثار کرد که قدردانش هستم.

وی درباره دیگر عوامل اجرایی تک آهنگ «ققنوس» توضیح داد: در این اثر علی جعفری پویان و امین عطایی به عنوان نوازنده حضور دارند .ضبط کار هم در استودیو«هنر» توسط پیام سوری و میکس و مسترینگ آن توسط امید اصغری در استودیو پاپ انجام شده است. ضمن اینکه ناصر نصیری گرافیست این اثر و نیز محمد عقیلی کارگردان و مدیر فیلمبرداری نسخه تصویریِ قطعه «ققنوس» بوده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: