به گزارش برنا؛  این برنامه به نقد فیلم سینمایی خارجی «یک زندگی پنهان» اثر ترنس مالیک اختصاص دارد.

  عاطفه آقا محمدی در این خصوص گفت: «یک زندگی پنهان» فیلم منتخب برای رقابت در کسب نخل طلای جشنواره کن بوده و در این برنامه با حضور اردوان وزیری، منتقد سینما و تلویزیون بررسی و نقد خواهد شد.  

وی ضمن اشاره به آیتم معرفی فیلم «یک زندگی پنهان» و کارگردان آن و نیز پخش بخش هایی از فیلم در خصوص بخش های دیگر برنامه افزود: معرفی فیلم های اسکار و کارگردان های مطرح بین المللی، اخبار حوزه سینما, جدیدترین و کامل ترین اطلاعات سینمایی و درس نامه سینمایی برای علاقمندان سینما از آیتم های دیگر کلوزآپ است.

«یک زندگی پنهان» با عنوان اصلی  A Hidden Life» » داستانی واقعی درباره یک معترض باوجدان را روایت می‌کند که در جنگ جهانی دوم از مبارزه برای نازی‌ها سر باز می‌زند. این فیلم، یکی از بهترین و پرطرفدارترین آثار ترنس مالیک، کارگردان فیلم «درخت زندگی» است

    آگوست دیل، والری پاکنر، ماتیاس اسخونارتس، مایکل نیکویست، برونو گانتس، یورگن پروشنو، مارتین وتکه، کارل مارکوویکس، فرانتس روگوفسکی، توبیاس مورتی، اولریش ماتس، یوهان لیسن، سوفی رویز از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«کلوزآپ» با اجرای علمدار عباس زیدی، امروز 10خرداد ساعت  19 به وقت تهران به مدت 32 دقیقه از آنتن کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: