به گزارش برنا؛  فاطمه بی تقصیر، تهیه کننده برنامه پاسخگو در این باره توضیح می دهد: ما هر روز صبح ساعت 8 و 15 دقیقه پاسخگوی سئوالات مردم هستیم و به موضوعات مرتبط به کرونا می پردازیم. روز سه شنبه 18 خرداد ماه با حضور دکتر پیام فرح بخش (دکترای تخصصی تعذیه و رژیم درمانی) به موضوع سلامت تغذیه و کرونا می پردازیم.

وی ادامه می دهد: روز چهارشنبه 19 خرداد ماه با حضور خانم دکتر زهرا ابطحیان فوق تخصص بیماری های عفونی به بایدها و نبایدهای واکسیناسیون پاسخ می دهیم. مجری کارشناس روز سه شنبه زهرا حاجی زاده است و مجری کارشناس روز چهارشنبه دکتر کیانا فرهی است. هر روز در ابتدای برنامه کارشناس مجری سر فصل برنامه را مطرح می کند و بعد از آن مردم می توانند سئوالاتی که متناسب با سر فصل برنامه دارند، بپرسند و پاسخ هایشان را دریافت کنند.

برنامه پاسخگو شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 و 15 از رادیو سلامت پخش می شود. این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از گروه بهداشت و تندرستی و روزهای یکشنبه و سه شنبه یک هفته در میان به تهیه کنندگی فاطمه بی تقصیر و موسی نظری از گروه تغذیه پخش می شود. روزهای شنبه و دوشنبه مجری کارشناس دکتر لیلا رحیمیانی و روزهای چهارشنبه مجری کارشناس دکتر کیانا فرهی است و مجری کارشناس روزهای یکشنبه و سه شنبه ها زهرا حاجی زاده هست.

به گفته بی تقصیر مردم تعامل بسیار خوبی با برنامه دارند و تا به امروز بازخوردهای خیلی خوبی داشتند، زیرا مردم از زمانی که با کرونا درگیر شدند با سئوالات زیادی رو به رو هستند و رادیو سلامت سعی می کند به بهترین شکل پاسخگوی مردمی باشد تا  از این طریق پاسخ مناسب را دریافت کنند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: