به گزارش برنا، این شبکه هفته آینده به مرور آثار کمدی فتحعلی اویسی، بازیگر تازه درگذشته کشورمان خواهد پرداخت. باکس خانوادگی ساعت 19 از دیگر برنامه‌های شبکه نمایش است.

ساعت 13:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 17 تا 23  مهر پخش خواهد شد: «او هیچ گناهی نداشت»، «دختر الهام»، « زخم کاری »، «آرش و پدرزن»، «زمانی برای پشیمانی »، «صابر»، «پدر» نام فیلم های این بخش است.

ساعت 19:  

فیلم‌های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت 19 شبکه نمایش خواهد بود، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «رسوایی آرمسترانگ»، «ناخدا دندان خنجری و گنج لاماراما»، «خانواده بی نظیر 2»، «آقای لازار»، «نجات بزرگ»، «دان 2»، «حصارها».

ساعت 21:

«فتحعلی اویسی» بازیگر تازه درگذشته کشورمان، این هفته میهمان شبکه نمایش خواهد بود. اویسی متولد قم بود و در دانشگاه تگزاس آمریکا در رشته بازیگری به تحصیل پرداخت.

او با کارگردان‌های بزرگی چون تقوایی، کیمیایی، علی حاتمی، مهرجویی کار کرد و فیلم‌های ناخداخورشید و سرب از جمله نقش‌آفرینی‌های ماندنی این بازیگر بود.

وی در سال 1371 فیلم مریم و میتیل را ساخت که از بهترین آثار سینمای کودک بود و جایزه دیپلم افتخار جشنواره فجر را دریافت کرد. اما محبوبیت فتحعلی اویسی در بین مردم ایران بیشتر به خاطر نقش‌های خاطره‌انگیز او در مجموعه‌های تلوزیونی طنزی چون «کمربندها را ببندیم» و «بدون شرح» بود.

این بازیگر کشورمان هفته پیش به رحمت ایزدی پیوست که به همین مناسبت، فیلم‌های منتخبش هفته جاری از شبکه نمایش پخش می‌شوند.  «مادرزن سلام»، «مریم و میتیل»، «ناخدا خورشید»، «کلاهی برای باران»، «مومیایی 3»، «سرب»، «بله برون» نام فیلم‌های این بخش است.

ساعت 23:

‌فیلم‌های ساعت 23 شبکه نمایش که فیلم‌های جذاب است شامل این فیلم‌هاست: «قلعه»، «پیمان فرار»، «در خط وظیفه»، «اینو تحلیل کن»، «اشعه مرگبار»، «پاییز سرافیم» و«مکانیک».

ساعت 1 بامداد:  

منتخب فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «دره بدون بازگشت»، «سالواتوره جولیانو»، «مشعل»، «داستان پلیس 1»، «خط نقره‌ای»، «بیست میلیون مایل به زمین» و «سه نفر برای کشتن» هستند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: