مهران مهام تهیه کننده سینما و تلویزیون در گفت و گو با برنا:

چهره‌های جدید از کارهای کودک ظهور می‌کردند!

چهره‌های جدید از کارهای کودک ظهور می‌کردند!

مهران مهام که این روزها سریال بی همگان را روی آنتن شبکه سه دارد اصولا در معرفی بازیگران مختلف به خصوص چ هره های طناز ید طولایی دارد اگرچه بازیگران کودک بسیار در آثار او درخشیده اند.

مهران مهام در پاسخ به این پرسش که چرا بازیگران طنز درحال تکرار هستند و ریسک نمی کنیم تا میدان را در اختیار نسل جدید بگذاریم گفت: در سال های گذشته برنامه های کودکی وجود داشت مانند «محله برو و بیا» و... که از شبکه دو پخش می شد و هنرمندان زیادی مانند آتیلا پسیانی، حمید جبلی، خدابیامرز رضا ژیان از آنجا و تعدادی هم از ساعت خوش مانند رضا عطاران، مهران مدیری و... ظهور کرده اند. این افراد کسانی بودند که از تئاتر آمده بودند و از آنجا کم کم به سمت تلویزیون آمده و در کارهای آیتمی حضور داشتند و بعد از بین آن ها برگزیده ها و بهترین ها در تلویزیون ماندگار شدند یعنی یک بازیگر مستقیم به عنوان نقش اول جلوی دوربین نرفته است پس بهتر است که این نسل جوان به خصوص کسانی که در ژانر طنز میخواهند فعالیت کنند از کار های آیتمی و کودک شروع کنند چون بازیگران طنز را نمی توان مستقیم برای نقش اول جلوی دوربین برد البته در ژانر های ملودرام و غیره اینکار را می کنند.

او ادامه داد: در سال های گذشته مدیران همه کودک داشتند و در تلویزیون بخش کودک بسیار فعال بود درحال حاضر سن این مدیران بالا رفته است و برنامه های کودک هم بسیار اندک شده است اما خوشبختانه این موضوع درحال حاضر درحال تغییر است و امیدمان به نسلهای جوانی است که مدیر می شوند تا بخش کودک را دوباره فعال کنند و به آن رونقی بدهند.

این تهیه کننده در خصوص دستمزد بازیگران طنز گفت: به علت کمبود و کم بودن تعداد بازیگران طنز بله دستمزدشان بیشتر است مثالی برای مفهوم بودن این مسئله میزنم اگر بخواهیم سریالی بسازیم برای یک نقش جدی به فرض مثال سه گزینه داریم و برای نقش طنز دو گزینه داریم آن هم اگر سر پروژه ای نباشند چون معمولا کمدین ها همیشه سر پروژه ها هستند و وقتشان پر است.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده