به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، پیمان شاه محمدی، تهیه کننده و مدیر امور پخش بین المللی فیلم کوتاه مصطفی در این باره توضیح داد: اتفاق مهمی که در برگزاری این جشنواره وجود دارد، پخش و نمایش آثار منتخب در پلتفرم رسمی و معتبر "Festhome" است که در سراسر دنیا برای متخصصان و مخاطبین جشنواره ها، کاملا شناخته شده است. جشنواره ی بین المللیِ فیلم کوتاه  accordi @DISACCORDI، هجدهمین سالگرد خود را در 16 تا 22 نوامبر 2021 جشن می‌گیرد و پذیرای فیلم‌ها و فیلمسازان از سراسر جهان است تا هنر فیلم‌های کوتاه مستقل را با مخاطبان محلی به اشتراک بگذارند .همچنین فیلمسازان فرصتی برای شبکه سازی و توسعه حرفه ای، و تشویق گردشگری فرهنگی و توسعه صنعت فیلم در ناپلی و مناطق اطراف آن را دارند.

این جشنوراه، یک جشنواره مخاطب پسند است که بر همه ژانرها تمرکز دارد. بهترین فیلم کوتاه، بهترین فیلم کوتاه بین المللی، بهترین فیلم کوتاه مستند، بهترین فیلم کوتاه انیمیشن، بهترین فیلم کوتاه محیطی، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر زن، جایزه ویزه ی تماشاگران از دسته بندی بخش های مختلف این جشنواره به حساب می آیند.

فیلم کوتاه "مصطفی" با همراهی سازمان فیلم منطقه جنوب و فیلم اینستیتوت سوئد، در ایران ساخته شده است. که از مهمترین حضورش میتوان به انتخاب در چهلمین دوره فستیوال بین المللی گوتنبرگ سوید، برنده تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم در فستیوال رومی استکهلم سوئد، راه یافته به بخش کرنر فستیوال بین المللی کن فرانسه، نمایش در دومین جشنواره گانداهارای پاکستان، راه یافته به  نخستین دوره جشنواره فرهنگی هنری تراوک، منتخب در بیستمین دوره ی جشنواره ی بین المللی فیلم "رجیو" ایتالیا  در کارنامه ی مصطفی به چشم میخورد.

 در فیلم "مصطفی " سید سیف الاسلام هاشمی، فریبا طالبی، معصومه مرادی،محمد جبارنیا ، مجید ملک پور، زینب هاشمی، حسن حیدری و داریوش فضلی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 علاوه بر پیمان شاه‌محمدی که تهیه‌کننده و مجری طرح،مشاورکارگردان، تدوینگرو برنامه ریز فیلم است، علیرضا تیموری و کُرنلیا اسوِنسون نیز تهیه‌کنندگان مشترک این فیلم بین المللی می باشند.

سایر عوامل فیلم نیز عبارتند از نویسنده و کارگردان: علیرضا تیموری، مدیر فیلمبرداری:مرتضی نجفی، مدیر صدابرداری: مهدی یگانه، آهنگساز: بهنود یخچالی، طراح گریم: آیدین فرضی، طراح صحنه و لباس: آویدا امیری.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: